The Body Shop Kosovo

Juicy Strawberry Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

Juicy Strawberry Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës pak dashuri me surprizat e mbushura me aromë të ëmbël në Kutinë e Madhe për Dhuratë Juicy Strawberry.
Merrni rrjetën tonë të larjes së trupit dhe shkumohuni me xhel ose sapun freskues me shije frutash. Përhapni një sasi bujare të Gjalpit tonë të Trupit – ai shkrihet në lëkurën tuaj duke e lënë atë të ndjehet super e butë, e lëmuar dhe e lagësht. Spërkatni mistin tonë aromatik të trupit me freskinë e frutave. Jepjuni pëllëmbëve dhe gishtave një trajtim ushqyes me kremin tonë hidratues të duarve.
Bërë me vaj të farës së luleshtrydheve të mbetura nga prodhimi I reçelit, surprizat në këtë kuti të madhe të dhuratave do t’ju lënë të vini erë seriozisht të ëmbël. Është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për të trajtuar veten ose dikë të veçantë.

  • Xhel Dushi me Luleshtrydhe 250ml
  • Gjalp për Trupin me Luleshtrydhe 200ml
  • Mist për Trupin me Luleshtrydhe 100ml
  • Krem Duarsh me Luleshtrydhe 30ml
  • Sapun me Luleshtrydhe 100g
  • Rrjetë banje e bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Vendosni një ose dy pika në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Big Gift

Xhel Dushi me Luleshtrydhe 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat, Vaj i farës së luleshtrydhes/ Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Gjalp Trupi me Luleshtrydhe 200ml: Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).
Mist Trupi me Luleshtrydhe: Alkool Denat., Alkool, Ujë, Parfum, Limonene, T-Butyl Alkool, Ekstrakt Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Citronellol, Citral, Linalool, Denatonium Benzoate.
Krem Duarsh me Luleshtrydhe 30ml: Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Myristyl Alkool, Alkool Stearyl, Cinnamal, Acid Citric, Karamel, CI 14700.
Sapun me Luleshtrydhe 100g: Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Triethanolamine, Lëng Luleshtrydheje/Fragaria Vesca, Acid Etidronic, Tetrasodium EDTA, Limonene, CI 14700, CI 17200.

My Review for Juicy Strawberry Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.