The Body Shop Kosovo

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

0/5
0 Mendime

Tregojini lëkurës të thatë dhe të ndjeshme pak dashuri këtë Krishtlindje me Kutinë tone të Vogël Dhuratë me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues. Merrni rrjetën e banjës që pastron trupin dhe shkumohuni me kremin ose sapunin tonë freskues të dushit. Vendosni një sasi të mjaftueshme të Joguritit të Trupit me Qumësht Bajameje super të lehtë dhe qetësues në një lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Nuk ka nevojë të presësh – përthithet menjëherë duke e lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe të hidratuar me hidratim 48 orë. Jepini pëllëmbëve dhe gishtave pak kujdes me kremin tonë hidratues, në madhësi xhepi. Bërë me qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, kjo kuti ushqyese me produkte është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten ose dikë të veçantë.

  • Krem dushi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 250ml
  • Jogurt Trupi me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 200ml
  • Krem duarsh me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 30ml
  • Sapun Pastrues me Qumësht Bajamesh dhe Mjalt Qetësues 100ml
  • Rrjetë banje mini i bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni me xhel dushi ose sapun.
2. Fërkojeni trupin me lëvizje të butë rrethore me rrjetën e banjës. Shpëlahuni
3. Hidhni një sasi bujare të kremit hidratues të trupit.
4. Lëkura e butë mbi lagështirë ose të thatë.
5. Nuk ka nevojë të presësh, je mirë të shkosh!
6. Ndihmoni që duart të ndjehen të buta dhe të lëmuara me një krem hidratues për duart.
Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.