The Body Shop Kosovo

Sweetening Mango Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E lëngshme

Sweetening Mango Big Gift

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E lëngshme

0/5
0 Mendime

Merrni dikë në parajsën tropikale këtë Krishtlindje me Kutinë tone të Madhe të Dhuratave me Mango Ëmbëlsuese. Merrni rrjetën e dushit që zbut trupin dhe shkumojeni xhelin ose sapunin tonë të freskët të dushit. Përhapni një sasi bujare të Gjalpit tonë të Trupit, duke e masazhuar atë në lëkurë në mënyrë që të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e ushqyer. Ndiqeni me disa spërkatje të Mistit tonë të freskët dhe me fruta të Trupit. Zbutni pëllëmbët dhe gishtat me kremin tonë hidratues të duarve, me madhësi xhepi. Kjo kuti me trajtime trupi, me aromë të ëmbël është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten tuaj ose për dikë të ëmbël.

  • Xhel dushi me Mango 250ml
  • Gjalpë Trupi me Mango 200ml
  • Mist Trupi me Mango 100ml
  • Krem Duarsh me Mango 30ml
  • Sapun me Mango 100g
  • Rrjetë banje i bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj Fare Mangoje i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vjelur nga partnerët tonë në Indi, ky vaj i pasur me vitaminë A dhe E është i mrekullueshëm për lëkurën tuaj.

Lëng dhe Ekstrakt Fruti Mangoje. Copëzat e lëngshme të mangos në produktet tona tropikale përbëjnë një ekstrakt që do ta bëjnë trupin tuaj të shkëlqejë.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni dhe pastrohuni me xhel ose sapun.
2. Fërkoni trupin me lëvizje të buta rrethore me rrhjetën e banjës. Shpëlahuni
3. Hidhni një sasi bujare të kremit hidratues të trupit.
4. Masazhojeni në lëkurë. Relaksohuni dhe lëreni të përthithet.
5. Përfundoni me një spërkatje aromatike të Mistit tone të Trupit.
6. Ndihmoni në mbajtjen e duarve të buta dhe të lëmuara me një Krem hidratues Duarsh.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweetening Mango Big Gift

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Sweetening Mango Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.