The Body Shop Kosovo

Glowing British Rose Treats

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

Glowing British Rose Treats

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Lulëzoni me Dyshen tone me Trëndafil Britanik me lule të ndezura dhe me aromë.
Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues dhe freskues. Ushqeni lëkurën me Gjalpin Trupor me teksturë të shkëlqyeshme dhe me hidratim 24 orë

Kjo kuti dhuratë për kujdesin për trupin është perfekte për çdo rast.

  • Xhel dushi me trëndafila britanikë 60ml
  • Gjalpë trupi me trëndafila britanikë 50ml
  • I mbushur me esencën e trëndafilave britanikë

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Pas dushit, nxirrni një sasi të vogël të Gjalpit tonë të Trupit me Trëndafila Britanikë.
2. Butësisht masazhojeni atë në të gjithë trupin tuaj, duke i dhënë bërrylave, gjunjëve dhe çdo zone tjetër të thatë pak dashuri shtesë.
3. Lëreni të përthithet ndërsa merrni atë aromë të ëmbël të verës. Sapo të zhduket në lëkurën tuaj pas disa minutash të lumtura, jeni gati të visheni dhe të shkoni. Shtresojeni me më shumë nga linja jonë e Trëndafilit Britanik për një aromë që zgjat gjithë ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glowing British Rose Treats

Xhel dushi me trëndafila britanikë
Ujë, Laureth Sulfat Sodiumi, Betaine, Kokamidopropil, Glicerinë, Parfum, Klorid Natriumi, Kaprat Poligliceril¬2, Benzoat Sodiumi, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Acid Citrik, Sukrozë, Salicilat Etilheksil, Salicilat Benzili, Limonene, Metoksidibenzolmetan Butil, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ekstrakt Trëndafili, Jononi Alfa Izometil, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Benzoat Denatoniumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200, Cl 19140.
Gjalpë trupi me trëndafila britanikë
Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës), Myristyl Myristate (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mikë (Agjent Opacifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksietanol (Konservant), Karbomer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit) , Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Senzil Benzil (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Trëndafili (Agjent Zbutës i Lëkurës) , Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77891 / Dioksid Titaniumi (Ngjyrues), CI 17200 / Kuq 33 ( Ngjyrues).

My Review for Glowing British Rose Treats

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.