The Body Shop Kosovo

Glowing British Rose Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

Glowing British Rose Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Përkëdhelni dhe hidratoni lëkurën në fshatin Anglez me surprizat e freskëta të paketuara brenda Çantës tonë të dhuratave Petal-Soft Glowing British Rose Ultimate.
Bëni eksfolijim të butë me Scrub Trupi. Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues. Ushqeni lëkurën me Jogurtin e Trupit që përthithet shpejt për hidratim 48 orë ose Gjalp Trupi me teksturë të shkëlqyeshme për hidratim 24 orë. Spërkatni Eau de Toilette. Hidratoni pëllëmbët dhe gishtat me kremin tonë të duarve.
Të gjitha brenda një çante elegante, të ripërdorshme, nuk bëhet më luksoze sesa ky set dhuratë e përsosur për çdo rast.

  • Xhel dushi me trëndafil britanik 250ml
  • Jogurt trupi me trëndafil britanik 200ml
  • Gjalpë trupi me trëndafil britanik 50ml
  • Skrub për trupin me trëndafil britanik 50ml
  • Krem për duart me trëndafil britanik 30ml
  • Eau de Toilette me trëndafil britanik 100ml
  • I mbushur me esencën e trëndafilave briitanikë

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore.
2. Shpëlajeni tërësisht.

Për rezultate më të mira përdoreni 2-3 herë në javë. Për ta bërë lëkurën të ndihet edhe më e butë si petale, përdorni gjalpin e trupit britanik Rose Instant Glow mbi lëkurën e tharë me peshqir.

Si përdoret

1. Vendoseni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore.
2. Shpëlajeni tërësisht.

Për rezultate më të mira përdoreni 2-3 herë në javë. Për ta bërë lëkurën të ndihet edhe më e butë si petale, përdorni gjalpin e trupit britanik Rose Instant Glow mbi lëkurën e tharë me peshqir.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glowing British Rose Gift Bag

Xhel dushi me trëndafil britanik 250ml
Ujë, Laureth Sulfat Sodiumi, Betain Kokamidopropil, Glicerinë, Parfum, Klorid Natriumi, Kaprat Poligliceril¬2, Benzoat Sodiumi, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Acid Citrik, Sukrozë, Salicilat Etilheksil, Salicilat Benzili, Limonene, Metoksidibenzolmetan Butil, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ekstrakt Trëndafili, Jononi Alfa Izometil, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Benzoat Denatoniumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200, Cl 19140.
Jogurt trupi me trëndafil britanik 200ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Gjalpë trupi me trëndafil britanik 50ml
Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës), Myristyl Myristate (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mikë (Agjent Opacifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksietanol (Konservant), Karbomer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit) , Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Senzil Benzil (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Trëndafili (Agjent Zbutës i Lëkurës) , Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77891 / Dioksid Titaniumi (Ngjyrues), CI 17200 / Kuq 33 ( Ngjyrues).
Skrub për trupin me trëndafil britanik 50ml
Ujë, Glicerinë, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenizuar, Pluhur Lëvozhe Juglans Regia, Parfum, Polisorbat 20, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Kaprilil Glikol, Acetate Celuloze, Mjaltë, Akrilate / C10-30 Alkil Acrylate Crosspolymer, Pluhur Luleje Rosa Gideodium, Benzil Salicilat, Benzofenon-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Limonene, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Trideceth-6, Citronellol, Geraniol, Extrakt Trëndafili, Linalool, Denatonium Benzoat, Acid Citric, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 17200.
Krem për duart me trëndafil britanik 30ml
Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.
Eau de Toilette me trëndafil britanik 100ml
Denat Alkooli, Alkool, Ujë, Parfum, Salicilat Benzili, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Jononi Alfa Izometil, t¬ Butil Alkooli, Ekstrakt trëndafili, Citral, Benzoat Benzili, Alkool Benzili, Isoeugenol, Benzoat Denatoniumi, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi.

My Review for Glowing British Rose Gift Bag

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.