The Body Shop Kosovo

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë kremoze

0/5
0 Mendime

Çanta jonë e Dhuratave me Qumësht Bajameje dhe Mjalt është e mbushur me trajtime kremoze dhe qetësuese për kujdesin e trupit për mbajtjen e lëkurës së thatë e të ndjeshme të pastruar, të butë dhe të hidratuar.
Shkumohuni me kremin e dushit pastrues. Ushqeni dhe qetësoni lëkurën me Gjalpin e Trupit me teksturë të pasur për lagështi prej 48 orësh. Hidratoni pëllëmbët dhe gishtat me kremin tonë të duarve.

Gjithçka brenda një çante bukurie, elegante dhe të ripërdorshme, kjo është dhurata e përsosur për trupin dhe banjën për çdo rast.

  • Krem dushi me qumësht bajameje dhe mjalt 60ml
  • Gjalpë për trupin me qumësht bajameje dhe mjalt 50ml
  • Krem duarsh me qumësht bajameje dhe mjalt 30ml
  • Çantë tualeti e ripërdorshme
  • Bërë me mjaltë dhe qumësht organik të bajames nga Komuniteti i Tregëtisë së Drejtë nga Spanja

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Trajtojeni veten me një zhytje relaksuese në vaskë (e keni fituar).
2. Sapo të keni mbaruar, merrni në duart tuaja një sasi bujare të Qumështit të Bajameve dhe Gjalpit të Trupit me Mjalt.
3. Butësisht masazhojeni atë në lëkurë të pastër dhe të thatë me lëvizje rrethore. Lëreni të përthithet dhe shijojeni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Krem dushi me qumësht bajameje dhe mjalt 60ml
Gjalpë për trupin me qumësht bajameje dhe mjalt 50ml
Ujë, Glicerinë, Vaj Glycine Soja, Alkool Cetearyl, Gjalp Butyrospermum Parkii, Palmitat Etilheksil, Myristyl Myristate, Stearat Gliceril, PEG ¬ 100 Stearat, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Kapril, Dimetikon, Mel, Pantenol, Parfum, Glikol Kapril, Fenoksyetanol, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Karbomer, Hidroksid Ntriumi, Tokoferol, Disodium EDTA, Ekstrakt i Farës Prunus Amygdalus Dulcis, Acid Citrik, Xanthan Gum, Alkool Benzil, Vaj i Farës Helianthus Annuus, Acid Dehidroacetik.
Krem duarsh me qumësht bajameje dhe mjalt 30ml
Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Mjalt, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeriteritil, Fenoksietanol, Parfum, Kaprilil Glikol, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearil, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaji i Farave Babasu /Orbignya Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Ekstrakt i Bajames së Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Alkooli Benzil, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik.

My Review for Soothing Almond Milk & Honey Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.