The Body Shop Kosovo

Nourishing Shea Delights Gift Bag

Për lëkurë pa jetë

Aromë arore

Nourishing Shea Delights Gift Bag

Për lëkurë pa jetë

Aromë arore

0/5
0 Mendime

Çanta jonë Ushqyese Shea Delights është e mbushur me trajtime aromatike arrore dhe kremoze për kujdesin e trupit për mbajtjen e lëkurës së thatë të pastruar, të butë dhe të hidratuar. Shkumohuni me Kremin e Dushit. Ushqeni lëkurën shumë të thatë me Gjalpin tonë të Trupit me teksturë të pasur dhe Kremin hidratues të Duarve. Mbyllur brenda një çante të bukur, elegante dhe të ripërdorshme, kjo është dhurata e përsosur për trupin dhe banjën për çdo rast.

  • Krem Dushi Shea 60ml
  • Gjalp Trupi Shea 50ml
  • Krem duarsh Shea 30ml
  • Çantë tualeti e ripërdorshme
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të punuar me dorë nga gratë në Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni me Kremin e Dushit ose Sapunin Pastrues dhe Rrjetën e Dushit.
2. Shpëlahuni.
3. Fshihuni me peshqir.
4. Hidratohuni me pak Gjalp Trupi që përthithet shpejt.
5. Masazhoni Kremin tonë të Duarve në duar dhe kutikula gjatë gjithë ditës për t’ju ndihmuar të mbani lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nourishing Shea Delights Gift Bag

My Review for Nourishing Shea Delights Gift Bag

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.