The Body Shop Kosovo

Juicy Strawberry Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

Juicy Strawberry Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

E ëmbël

0/5
0 Mendime

Freskohuni, bëni dush dhe hidratohuni në aromën me shije luleshtrydhe të çantës tonë dhuratë me Luleshtrydhe me Lëng.
Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues. Ushqeni lëkurën me gjalpin tonë të trupit me teksturë të pasur për lagështi 24 orë. Hidratoni pëllëmbët dhe gishtat me Kremin e Duarve.

Kjo çantë dhuratë seriozisht e ëmbël është perfekte për çdo rast.

  • Xhel Dushi me luleshtrydhe 60ml
  • Gjalpë për trupin me luleshtrydhe 50ml
  • Krem duarsh me luleshtrydhe 30ml
  • Çantë tualeti e ripërdorshme
  • Bërë me vaj të farës së luleshtrydhes të shtypur në të ftohtë, të mbetura nga bërja e reçelit

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj i Farës & Ekstrakt i Lëngut të Luleshtrydhes. Ne shtypim pjesët e mira të luleshtrydheve për të bërë këtë ekstrakt vajor për produktet tona.

Clear

Si përdoret

1. Hapni ujin dhe hidhni një sasi xheli dushi në duar.
2. Hyni në dush ose banjë – më pas krijoni një shkumë të pasur midis duarve
3. Fërkoheni në të gjithë trupin tuaj për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën.
4. Ndjeni erën e luleshtrydheve dhe buzëqeshni, ndërsa shpëlaheni.
5. Dëshironi më shumë argëtim me luleshtrydhe për trupin tuaj? Provoni Jogurtin tonë hidratues të trupit me luleshtrydhe në lëkurë të lagur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Juicy Strawberry Gift Bag

Xhel Dushi me luleshtrydhe 60ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Gjalpë për trupin me luleshtrydhe 50ml
Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).
Gjalpë Buzësh me luleshtrydhe 10ml

My Review for Juicy Strawberry Gift Bag

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.