The Body Shop Kosovo

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Gift Bag

Set dhuratë për kujdesin e trupit

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Rivitalizohuni, bëni dush dhe hidratoni lëkurën me aromën freskuese të agrumeve të Çantës sonë të dhuratave Zesty Satsuma & Pink Grapefruit.
Shkumohuni me Xhelin e Dushit pastrues. Ushqeni lëkurën me Gjalpin e Trupit me teksturë të pasur për lagështi 24 orë. Hidratoni pëllëmbët dhe gishtat me kremin tonë të duarve.
Kjo kuti dhuratë e mbështjellë me fjongo është perfekte për çdo rast.

  • Xhel dushi me Grejpfrut Rozë 60ml
  • Gjalp Trupi me Satsuma 50ml
  • Krem duarsh meGrejpfrut Rozë 30ml
  • Bërë me vaj esencial satsuma

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaji i Farës së Grejpfrutit Rozë. Ne shtypim farat e grejpfrutit për të marrë vajin e tyre esencial për ta shtuar tek produktet tona të freskëta, të ëmbla me aromë agrumesh.

Clear

Si përdoret

1. Përdorni gishtat për të nxjerrë një sasi të gjalpit tonë të trupit energjik me Satsuma.
2. Përhapeni dhe masazhojeni në të gjithë gjymtyrët dhe kushtojini vëmendje të veçantë të veçantë bërrylave, gjunjëve dhe zonave të tjera të thata (ata do t’ju falenderojnë për këtë më vonë).
3. Jepini një minutë të thithen në lëkurë dhe të punojnë me magjinë e tyre me fruta para se të visheni dhe të merrni ditën para.

Si përdoret

1. Përdorni gishtat për të nxjerrë një sasi të gjalpit tonë të trupit energjik me Satsuma.
2. Përhapeni dhe masazhojeni në të gjithë gjymtyrët dhe kushtojini vëmendje të veçantë të veçantë bërrylave, gjunjëve dhe zonave të tjera të thata (ata do t’ju falenderojnë për këtë më vonë).
3. Jepini një minutë të thithen në lëkurë dhe të punojnë me magjinë e tyre me fruta para se të visheni dhe të merrni ditën para.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Gift Bag

My Review for Zesty Satsuma & Pink Grapefruit Gift Bag

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.