The Body Shop Kosovo

Bloom & Glow British Rose Ultimate Gift

Bloom & Glow British Rose Ultimate Gift

0/5
0 Mendime

Të mbushura me të preferuarat përkëdhelëse, me aromë petalesh, ne po e çojmë dashurinë deri në 11 këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave të fundit të trëndafilit britanik Bloom & Glow.

Së pari, largoni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës me Scrub-in tonë të Trupit. Shpërlajeni. Më pas, bëjeni shkumë me xhelin tonë freskues të dushit me aromë petalesh.

Thajeni trupin me peshqir dhe lyejeni trupin me një sasi Gjalpë Trupi kremoz dhe vegan. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e trëndafilit anglez dhe gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitetin e Tregtisë së Drejtë nga Gana, e lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me hidratim 96 orë.

Nëse dëshironi hidratim të lehtë, që përthithet shpejt, 48 orë, lëmoni një sasi jogurti hidratues për trupin. Është pasuruar me qumësht bajamesh organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja dhe madje funksionon në lëkurë të lagur.

Nëse dëshironi një përkëdhelje të nivelit tjetër, lëmoni maskën tonë freskuese të fytyrës. Është bërë me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, petale trëndafili, esencë trëndafili dhe vaj trëndafili. Dhe lë lëkurën të lëmuar dhe të rimbushur me hidratim në vetëm 15 minuta.

Së fundi, bëjini duart të ndihen të pastërta dhe të hidratuara me larjen e duarve dhe kremin e duarve me madhësi xhepi.

Seriozisht. Harrojeni buqetën. Kjo dhuratë e Krishtlindjeve lulëzon mrekullisht.

Kjo dhuratë nuk u sjell gëzim vetëm njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi British Rose 250ml
  • Scrub Trupi British Rose 250ml
  • Jogurt Trupi British Rose 200ml
  • Gjalpë Trupi British Rose 50ml
  • Maskë zbutëse e trëndafilit të freskët britanik 75 ml
  • Krem për Duart British Rose 30 ml
  • Larëse Duarsh British Rose 275ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bloom & Glow British Rose Ultimate Gift

My Review for Bloom & Glow British Rose Ultimate Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.