The Body Shop Kosovo

Maca Root & Aloe Post-Shave Water-Gel For Men

PËR LËKURË TË THATË

AROMË E FRESKËT

VEGAN

Maca Root & Aloe Post-Shave Water-Gel For Men

PËR LËKURË TË THATË

AROMË E FRESKËT

VEGAN

0/5
0 Mendime

Qetësoni pamjen e lëkurës së irrituar pas rrojes, me Maca Root & Aloe Cooling Post-Shave Water Gel. Formula e lehtë, që përthithet lehtësisht funksionon për të zvogëluar shfaqjen e acarimit pas rrojes duke ndihmuar lëkurën të ndihet më komode dhe të duket më e shëndetshme. Pasuruar me rrënjën maca peruane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, lëkura duket e qetësuar dhe ndihet më elastike.

  • 100% vegane
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban rrënjë maca peruane
  • Irritimi pas rrojes duket i zvogëluar
  • Testuar mbi burra, jo kafshë
Clear

Si përdoret

1. Vendoseni në fytyrën e pastruar, të thatë dhe të rruar duke e aplikuar butësisht derisa të përthithet.
2. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit të drejtpërdrejtë me sytë, shpëlajeni menjëherë.
3. Përdorni pas Kremit të Rrojes Maca Root & Aloe Softening për rezultate optimale.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Maca Root & Aloe Post-Shave Water-Gel For Men

Ujë, Propanediol, Amonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Glukol Dipropilen, Fenoksietanol, Kapril Glukol, Parfum / Aromë, Glicerinë, Lëng Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadenis, Mentol, Boswellia Serrata Gum, Benzofenon-3, Limonene, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, t-Butyl Alkool, Sodium Hialuronate, Hidroksid Natriumi, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, 1,2-Hexanediol, Citronellol, Kumarin, Acid Citrik, Citral, Ekstrakt Frutash Kastraveci/ Cucumis Sativus, Sorbat Kaliumi, Glicinë Kapriloil, CI 42090 / Blue 1, CI 60730 / Ekxt. Violet 2.

My Review for Maca Root & Aloe Post-Shave Water-Gel For Men

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.