The Body Shop Kosovo

Shave Away Kit

Shave Away Kit

0/5
0 Mendime

Jepni dhuratën e një lëkure të butë, të lëmuar dhe të puthshme këtë Krishtlindje me Kompletin tonë Shave Away.
Shkumohuni me kremin tonë qetësues të lëkurës. Fërkojeni në qimet e fytyrës tuaj me furçën tonë të rrojes. Bërë me rrënjë maka nga Peruja dhe aloe vera organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika, lë lëkurën të ndjehet e lëmuar dhe e freskuar menjëherë. Mbetet vetëm të thahet dhe të shkoni!
Kjo dhuratë bën surprizën e përsosur të Krishtlindjes për rroje të pastra dhe për përdorim të butë.

  • Krem rroje zbutës Maca Root & Aloe për burra 200ml
  • Furçë rroje
Clear

Si përdoret

1. Përdorni direkt në lëkurë të thatë për të pastruar qimet e mbetura.
2. Përdorni të lagur me kremin tonë të rrojes Maca Root & Aloe Softening për të intensifikuar shkumën në një masë voluminoze.

1. Vendoseni në qimet e lagura të fytyrës me majë të gishtave ose me një furçë (nëse ndiheni luksozë).
2. Përhapeni në mënyrë të barabartë në një shtresë të pasur kremoze në të gjithë fytyrën tuaj.
3. Jepini dhe rruajuni! Më pas shpëlajeni me ujë pasi të keni mbaruar (ose menjëherë nëse ju futet në sy. Oops!)
4. Për rruajtjen e përsosur, ndiqeni me Xhelin tonë Maca Root & Aloe Softening për Meshkuj për të lënë lëkurën të qetë dhe të hidratuar.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shave Away Kit

Krem rroje zbutës Maca Root & Aloe për burra 200ml
Ujë, Acid Stearik, Acid Miristik, Hidroksid Kaliumi, Acid Kokosi, Glicerinë, Trietanolaminë, Parfum / Aromë, Alkool Fenetil, Pantenol, Glycol Caprylyl, Hidroksid Natriumi, Kreatinë, Vaj Susami/ Seasumum Indicum, Pluhuri i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Tetrasodium EDTA, Rrënjë Lepidium Meyenii e Hidrolizuar, Acid Citrik, 1,2-Hexanediol, Kapriloil Glicinë.
Furçë rroje

My Review for Shave Away Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.