The Body Shop Kosovo

Guarana & Coffee Energising Cleanser for Men

Largon papastërtitë

Guarana & Coffee Energising Cleanser for Men

Largon papastërtitë

0/5
0 Mendime

Çohuni nga shtrati për këtë. Larësi ynë Energjik me Guarana dhe Kafe siguron një ndjenjë freskie dhe pastërtie, duke e lënë lëkurën të ndjehet e energjizuar për fillimin ose mbarimin përfundimtar të një dite. Pasuruar me guaranë braziliane, kafe jeshile etiopiane dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky xhel i gjallë portokalli shkumëzon në një shkumë të lehtë, e cila lë lëkurën të ndihet e gjallë.

  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përmban guarana braziliane dhe kafe jeshile etiopiane
  • Heq papastërtitë nga sipërfaqja e lëkurës
  • Lëkura ndihet e pastruar dhe energjike
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Ekstrakti i Farave të Kafesë. Kur duam ta ndihmojmë lëkurën tuaj të zgjohet, ne themi mirëmëngjes me ekstraktin e farave të kafesë për vetitë e tij stimuluese.

Clear

Si përdoret

1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, masazhojeni në fytyrë të lagur derisa të shkumëzojë.
2. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.
3. Ndiqni me Hidratuesin Energjizues me Guarana dhe Kafe për rezultate optimale.

Si përdoret

1. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, masazhojeni në fytyrë të lagur derisa të shkumëzojë.
2. Shpëlajeni tërësisht me ujë. Shmangni zonën e syve. Në rast të kontaktit me sytë, shpëlajeni menjëherë dhe tërësisht.
3. Ndiqni me Hidratuesin Energjizues me Guarana dhe Kafe për rezultate optimale.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Guarana & Coffee Energising Cleanser for Men

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, Hidrolizat Niseshteje e Hidrogjenuara, Koko-Glukozid, Parfum / Aromë, Pantenol, Alkool Fenetil, Glikol Kaprilil, Acid Citrik, Kreatinë, Benzoat Natriumi, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid P-Anisik, Acetat Tokoferil, Limonene, Hidroksid Natriumi, Benzofenon-3, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Linalool, Acid Fosforik, Vaji Farash Carthamus Tinctorius, 1,2-Hekzanediol, Ekstrakt i Farës Së Paullinia Cupana, Ekstrakt I Farës së Kafes/ Coffea Arabica, Glicinë Kapriloil, Sorbat Kaliumi, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4.

My Review for Guarana & Coffee Energising Cleanser for Men

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.