The Body Shop Kosovo

CBD Skin Soothing Kit

Set dhuratë për kujdesin e lëkurës

Qetësoni lëkurën e thatë

CBD Skin Soothing Kit

Set dhuratë për kujdesin e lëkurës

Qetësoni lëkurën e thatë

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së thatë dhe të stresuar pak përkujdesje serioze me ndihmën e Kompletit tonë Qetësuese për Lëkurën me CBD. *
Masazhoni Vajin tonë të Fytyrës për ta lënë lëkurën të ndihet elastike dhe e qetësuar (duhen vetëm disa pika). Vendosni kremin tonë hidratues për të ndihmuar në rikthimin e niveleve të hidratimit dhe për t’i dhënë lëkurës pak shkëlqim.
E bërë me CBD me origjinë natyrore dhe vaj të farës së kërpit, rutina jonë me 2 hapa është dhurata perfekte për të apasionuarit pas kujdesit për lëkurën.

* Ne e klasifikojmë lëkurën e stresuar si lëkurë që përjeton shqetësime nga dehidrimi, thatësia, humbja e shkëlqimit dhe rënia e pamjes së përgjithshme.

  • Vaj Rigjenerues për Fytyrën me CBD 30ml
  • Krem Hidratues me CBD 50ml

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Në mëngjes dhe darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtat tuaj, vendoseni vajin me pika të vogla në lëkurën e pastruar të fytyrës, duke shmangur zonën e syve.
3. Butësisht përhapeni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur të gjithë sipërfaqen e duarve tuaja.

Si përdoret

1. Në mëngjes dhe darkë, vendosni 4-5 pika vaj në pëllëmbën e dorës tuaj.
2. Me gishtat tuaj, vendoseni vajin me pika të vogla në lëkurën e pastruar të fytyrës, duke shmangur zonën e syve.
3. Butësisht përhapeni vajin në fytyrën tuaj, duke përdorur të gjithë sipërfaqen e duarve tuaja.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

CBD Skin Soothing Kit

Vaj Rigjenerues për Fytyrën me CBD 30ml
Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Vaj Farash Jojoba/ Simmondsia Chinensis, Vaj Kërpi/ Cannabis Sativa, Acetat Tokoferili, Parfum / Aromë, Cannabidiol, Vaj Soje/ Glycine Soja, Ekstrakt Gjetheje Pogostemon Cablin, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Citral.
Krem Hidratues me CBD 50ml
Ujë, Propanediol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Coco-Caprylate / Caprate, Glicerinë, Alkooli Arachidyl, Squalane, Alkooli Behenyl, Vaji i Farave të Kanabis Sativa, Vaji i Farave të Ullirit/ Olea Europaea, Oktildodekanol, Fenoksietanol, Poliakrilat Natrium, Glukozid Arahidil, Kaprilil Glikol, Alkool Cetil, Pantenol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum / Aromë, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Cannabidiol, Sodium Hyaluronate, Ekstrakt Gjetheje Pogostemon Cablin, Geraniol, Acid Citrik, Limonene, Citronellol, Linalool, Hidroksid Natriumi.

My Review for CBD Skin Soothing Kit

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.