The Body Shop Kosovo

Gent’s Energised Skincare Gift

Dhuratë rroje për meshkuj

Testuar në meshkuj

Gent’s Energised Skincare Gift

Dhuratë rroje për meshkuj

Testuar në meshkuj

0/5
0 Mendime

Rienergjizoni rutinën e tij të kujdesit të lëkurës me gjërat thelbësore me Kompletin Gent’s Energized Skincare.
Thjesht pastrohuni. Hidratohuni. Ndiheni të ringjallur dhe të zgjuar. Dyshja jonë është bërë me fara guarane nga Brazili dhe kokrra kafeje të gjelbra nga Etiopia.

E vulosur brenda një çantë tualeti tape me stil, e ripërdorshme, është dhurata perfekte për të për çdo rast.

  • Pastrues energjik me Guarana & Kafe 150ml
  • Hidratues energjik me Guarana & Coffee 100ml
  • Çantë tualeti të ripërdorshme
  • Testuar mbi burra, jo kafshë

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Ekstrakti i Farave të Kafesë. Kur duam ta ndihmojmë lëkurën tuaj të zgjohet, ne themi mirëmëngjes me ekstraktin e farave të kafesë për vetitë e tij stimuluese.

Clear

Si përdoret

Përdorni Pastruesin Energjizues me Guarana dhe Kafe çdo mëngjes.

1. Vendoseni në fytyrë dhe qafë të pastruar dhe të thatë me majë të gishtave.
2. Masazhojeni në lëvizje rrethore, për lart. Shmangni zonën e syve.

Si përdoret

Përdorni Pastruesin Energjizues me Guarana dhe Kafe çdo mëngjes.

1. Vendoseni në fytyrë dhe qafë të pastruar dhe të thatë me majë të gishtave.
2. Masazhojeni në lëvizje rrethore, për lart. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Gent’s Energised Skincare Gift

Pastrues energjik me Guarana & Kafe 150ml
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Klorur Natriumi, Polisorbat 20, Hidrolizat Niseshteje e Hidrogjenuara, Koko-Glukozid, Parfum / Aromë, Pantenol, Alkool Fenetil, Glikol Kaprilil, Acid Citrik, Kreatinë, Benzoat Natriumi, Pluhur i Lëngut të Gjetheve të Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid P-Anisik, Acetat Tokoferil, Limonene, Hidroksid Natriumi, Benzofenon-3, Citral, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Linalool, Acid Fosforik, Vaji Farash Carthamus Tinctorius, 1,2-Hekzanediol, Ekstrakt i Farës Së Paullinia Cupana, Ekstrakt I Farës së Kafes/ Coffea Arabica, Glicinë Kapriloil, Sorbat Kaliumi, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4.
Hidratues energjik me Guarana & Coffee 100ml
Ujë, Propanediol, Neopentil Glukol Diheptanoate, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Vaj Triticum Vulgare, Akrilat Natriumi, Akriloilimetmetil Todat Kopolimer Sodiumi, Akiloilimrtmrtil Toksik Pololimer, Vaj i Farës Poloksi Polonezë, Vaj i Gjethes Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Silicë Sililate, Panthenol, Polisorbat 80, Glicerinë, Ekstrakt i farave Paullina Cupana, Limonene, Sorbitan Oleate, Trisodium Etilenediamine Disuccina, Rrënjë e Hidrolizuar Lepidium Meyenii, Hidroksid Natriumi, Al¬ Alkool¬ t¬ Butil, Citral, 1,2 ¬ Hexanediol, Ekstrakt i farës së kafesë, Linalool, Glicinë Kaprili, Benzoat Natriumi, Geraniol, Sorbat Kaliumi, Cl 42090| Blu 1.

My Review for Gent’s Energised Skincare Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.