The Body Shop Kosovo

Himalayan Charcoal Purifying Kit

Himalayan Charcoal Purifying Kit

0/5
0 Mendime

Jepni dikujt një shkëlqim të dukshëm të shëndetshëm dhe të matifikuar këtë Krishtlindje me Paketën tonë të Pastrimit të Lëkurës me Qymyr Himalaje.
Kjo treshe punëtore punon së bashku për të balancuar dhe pastruar lëkurën, rafinuar poret, luftuar vajin dhe pastruar papastërtitë. Masazhoni larësin tonë pastrues me Qymyr Himalaje në një shkumë të butë. Butësisht zbutni lëkurën me sfungjerin tonë natyror me konjak me qymyr. Përhapni maskën tonë me ndjesi shpuese dhe lereni të veprojë magjinë e saj.
E bërë me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky komplet është një dhuratë e shkëlqyer e Krishtlindjes për miqtë tanë me lëkurë të yndyrshme!

  • Larje me Argjilë Pastruese me Qymyr Himalaje 125ml
  • Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 75ml
  • Sfungjer me qymyr druri dhe konjak
Clear

Si përdoret

Është koha për të mbledhur mëngët dhe për të bërë duart tuaja pis. Gjërat do të bëhen rrëmujë (më vjen keq për këtë). Por do të jetë plotësisht e vlefshme.

1. Përhapni në lëkurë me majat e gishtave një shtresë të barabartë me maskë argjile qymyri.
2. Gëzoni ato ndjesi shpimi për 10-15 minuta.
3. Shpëlajeni me lëvizje rrethore për të eksfoliuar.
4. Ndjehuni të freskuar intensivisht. Përdoreni 2-3 herë në javë. Provojeni me rutinën tonë të kujdesit për lëkurën Himalayan Charcoal.

Si përdoret

Është koha për të mbledhur mëngët dhe për të bërë duart tuaja pis. Gjërat do të bëhen rrëmujë (më vjen keq për këtë). Por do të jetë plotësisht e vlefshme.

1. Përhapni në lëkurë me majat e gishtave një shtresë të barabartë me maskë argjile qymyri.
2. Gëzoni ato ndjesi shpimi për 10-15 minuta.
3. Shpëlajeni me lëvizje rrethore për të eksfoliuar.
4. Ndjehuni të freskuar intensivisht. Përdoreni 2-3 herë në javë. Provojeni me rutinën tonë të kujdesit për lëkurën Himalayan Charcoal.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Himalayan Charcoal Purifying Kit

HIMALAYAN CHARCOAL PURIFYING GLOW MASK
Ujë, Kaolin, Moroccan Lava Clay, Silikat Magnez Alumini, Alkool Denat, Gjethja Camellia Sinensis, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Pumice, Pudër Argania Spinosa Shell, Fenoksyetanol, Xanthan Gum, Parfum, Pudër Karboni, Etilhexyglicerinë, Acid Caprylhydroxamic, Vaj Kernel Argania Spinosa, Gjalp Butyrospermum Parkii, Limonene, Linalool, Metilpropanediol, Pudër Gjetheje Aloe Barbadensis, Mentol, Disodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Vaj i Gjethes Melaleuca Alternifolia, Vaj i Gjethes Eucalyptus Globulus, Acid Citrik, Menthoxypropadineol, Citral, Geraniol, Koumarin, Karamel.
HIMALAYAN CHARCOAL PURIFYING CLAY WASH
Ujë, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Propanediol, Kaolinë, Argilë / Silikat Alumini Magneziumi, Glukozid Dekil, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glycinate, Klorur Natriumi, Hidroksiacetofenon Natriumi, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Parfum / Fragrancë, Pluhur Qymyri, Limonene, Linalool, , Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pluhur i Lëngut të Aloe Verës/Aloe Barbadensis,Vaj Eukaliptus/ Eucalyptus Globulus, Vaj Tea Tree/Melaleuca Alternifolia, Mentoksipropanediol, , Hidroksid Natriumi, Tetrasodium Pyrophosphate, Alkool Benzil, CI 77499 / Okside Hekuri.

My Review for Himalayan Charcoal Purifying Kit

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.