The Body Shop Kosovo

Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rice And British Rose – Face Mask Gift

Set dhuratë për kujdesin e lëkurës

Përkujdes për të gjithë llojet e lëkurës

Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rice And British Rose – Face Mask Gift

Set dhuratë për kujdesin e lëkurës

Përkujdes për të gjithë llojet e lëkurës

0/5
0 Mendime

Përkëdhelni, eksfolioni dhe rifreskoni me Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rice and British Rose Face Mask Kit.
Rrëshqiteni kordelelen në kokë dhe bëni zgjedhjen tuaj nga formacioni ynë i maskave mini për fytyrën. Largoni papastërtitë dhe përsosni pamjen e poreve me maskën tonë Himalaje Charcoal. Ndriçoni lëkurën e lodhur me maskën tonë Chinese Ginseng & Rice. Hidratojeni lëkurën me maskën tonë British Rose Face Mask.
Thjesht përhapeni. Bëni një rrëmujë të bukur. Jepini lëkurës pak dashuri.
Ky është trajtimi i përsosur i vogël për të apasionuarit pas maskave në fytyrë.

  • Maskë Himalayan Charcoal 15ml
  • Maskë British Rose 15ml
  • Maskë Chinese Ginseng & Rice 15ml
  • Kordele

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Vaji i Trëndafilit të Egër. Vaji i Trëndafilit të Egër është i pasur në acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjat tona më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Clear

Si përdoret

Është koha për të mbledhur mëngët dhe për të bërë duart tuaja pis. Gjërat do të bëhen të çrregullta (më vjen keq për këtë). Por do të jetë plotësisht e vlefshme.
1. Vendosni në lëkurë me majat e gishtave një shtresë të barabartë me maskë argjile qymyri.
2. Gëzoni atë ndjesi shpimi për 10-15 minuta.
3. Shpëlajeni me lëvizje rrethore për të eksfolijuar.
4. Ndjehuni të freskuar intensivisht. Përdoreni 2-3 herë në javë. Provojeni me rutinën tonë të lëkurës së Himalayan Charcoal.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rice And British Rose - Face Mask Gift

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Himalayan Charcoal, Chinese Ginseng & Rice And British Rose - Face Mask Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.