The Body Shop Kosovo

British Rose Hydrating Hand & Nail Set

Set dhuratë për kujdesin e duarve

Komplet për duart dhe thonjtë

British Rose Hydrating Hand & Nail Set

Set dhuratë për kujdesin e duarve

Komplet për duart dhe thonjtë

0/5
0 Mendime

Merrni më të mirën për pëllëmbët dhe gishtat me paketën tonë Hidratuese për Duart dhe Thonjtë me Trëndafila Britanikë.

Masazhoni një sasi të kremit tonë hidratues me trëndafil britanik në duar dhe kutikula gjatë gjithë ditës për të mbajtur ndjenjën e hidratimit dhe mbrojtjes së duarve dhe gishtave. Jepjuni formë dhe zbutni thonjtë me limën tonë të thonjve.

Ky set dhuratash bën dhuratën e përsosur të vogël për çdo rast.

  • Krem për duart me trëndafila britanikë 30ml
  • Limë thonjsh
  • Bërë me gjalpë shea të bërë nga Komuniteti iTregtisë së Drejtë nga Gana

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Aplikojeni në duar. 2. Fërkojini me njëra-tjetrën për ta përhapur mirë. 3. Riaplikojeni gjatë ditës sipas nevojës

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Hydrating Hand & Nail Set

Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for British Rose Hydrating Hand & Nail Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.