The Body Shop Kosovo

Love & Plums Essentials Gift

Love & Plums Essentials Gift

0/5
0 Mendime

Surprizoni dashamirët e aromave festive me setin tonë vegan të dhuratave Love & Plums Essentials.

Filloni duke u hedhur në dush dhe duke u shkumëzuar me Xhelin tonë freskues të lëngshëm të dushit.

Më pas, fshijeni dhe ushqeni trupin tuaj të bukur me hidratuesit tanë. Për 48 orë hidratim që përthithet shpejt, hidhni një sasi jogurti të lehtë për trupin. Për ushqim intensiv, 96 orë, aplikoni një sasi të gjalpit tonë kremoz dhe ushqyes.

Së fundi, bëjini duart të ndjehen të buta, të lëmuara dhe të hidratuara me kremin tonë të duarve më poshtë xhepi.

Trajtimet tona plot lëng festive janë të mbushura me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbimit të kumbullës, bozhure dhe myshkut ngushëllues.

Një Sekret Santa Fantastike për Krishtlindje, kjo është një aromë edicioni special që të gjithë e pëlqejnë.

Kjo nuk u sjell gëzim vetëm njerëzve që doni. Zbuloni si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 250ml
  • Jogurti Trupi 200ml
  • Gjalpë Trupi 50ml
  • Krem Duarsh 30ml
Clear

Si përdoret

  1. Merni nje sasi nga jogurti për trupin.
  2. Spërkateni në lëkurë të thatë ose të lagur me masë ose me bujari.
  3. Ajo zhytet direkt, kështu që mos u shqetësoni për të pritur që të visheni pas hidratimit.
  4. Ndjeheni të hidratuar, të lëmuar dhe të zbutur.
  5. Duajeni dhe hidratoni lëkurën tuaj një herë në ditë.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Essentials Gift

My Review for Love & Plums Essentials Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.