The Body Shop Kosovo

Sweetening Mango Little Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime frutor për kujdesin e trupit

Sweetening Mango Little Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime frutor për kujdesin e trupit

0/5
0 Mendime

Merrni dikë në parajsën tropikale këtë Krishtlindje me Kutinë tonë të Vogël Dhuratë me Mango të Ëmbël.
Merrni rrjetën e larjes së trupit dhe shkumohuni me xhel ose sapun freskues të ëmbël. Përhapni një sasi bujare të Jogurtit tonë të Trupit në lëkurë të lagur ose të thatë – nuk ka nevojë të prisni, ky krem hidratues trupi super i lehtë përthithet menjëherë dhe hidraton lëkurën me hidratim 48 orësh! Zbutni pëllëmbët dhe gishtat me kremin tonë hidratues, në madhësi xhepi.
Kjo kuti e vogël me trajtime seriozisht të ëmbla për kujdesin e trupit është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten tuaj ose për dikë të ëmbël.

  • Xhel Dushi me Mango 250ml
  • Jogurt Trupi me Mango 200ml
  • Krem Duarsh me Mango 30ml
  • Sapun me Mango 100g
  • Rrjetë mini banje i bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të Xhelit tonë të Dushit me Mango.
2. Përhapeni atë në të gjithë lëkurën tuaj pasi të krijoni një shkumë të pasur, freskuese dhe pastruese për lëkurën tuaj.
3. Shpëlajini të gjitha dhe shijoni aromën e ëmbël të mangos.
4. Duhen dy për mango. Ndiqeni me Jogurtin tonë për Trupin me Mango për ndjesinë e lëkurës edhe më të butë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweetening Mango Little Gift Box

Xhel Dushi me Mango 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polisorbat 20, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Klorid Natriumi, Parfum, Sulfosukcinat Natriumi, Poligliceril-2 Kaprat, Benzoat Natriumi, PEG-120 Metil Glukozë Dioleat, Acid Citrik, Mjalt, Vaj i farës së Carthamus Tinctorius, Limonene, Linalool, Disodium EDTA, Ekstrakt Mangoje/ Mangifera Indica, Denatonium Benzoat, CI 19140, CI 15985, CI 17200.
Jogurt Trupi me Mango 200ml: Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Lëng Mangoje/ Mangifera Indica, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Bajameve të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Sorbat Kaliumi, Dehidroacetat Natriumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 15985, CI 19140.
Krem Duarsh me Mango 30ml: Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Parfum, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Distearate Pentaeritretil, Fenoksietanol, Kapril Glikol, Alkool Cetearyl, Glukosid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Vaj Fare Mangifera Indica,Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Hidroksid Kaliumi, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 75120, CI 14700.
Sapun me Mango 100g: Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Vaj Fare Mangoje/ Mangifera Indica, Parfum, Triethanolamine, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, CI 19140, CI 17200

My Review for Sweetening Mango Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.