The Body Shop Kosovo

Nourishing Shea Little Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime arore për kujdesin e trupit për lëkurë të thatë

Nourishing Shea Little Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime arore për kujdesin e trupit për lëkurë të thatë

0/5
0 Mendime

Kutia jonë e Vogël Dhuratë Ushqyese me Shea është surpriza perfekte për lëkurën e thatë këto Krishtlindje.
Bëni eksfolijim të butë me rrjetën tonë të larjes së trupit. Shkumohuni me kremin ose sapunin tonë freskues. Ushqeni intensivisht lëkurën shumë të thatë me hidratim 72 orë me gjalpin tonë të trupit jashtëzakonisht të pasur, zbutës dhe kremoz. Mos harroni pëllëmbët dhe gishtat – mbajini ato të hidratuara gjatë lëvizjes me kremin e duarve, me madhësi xhepi. Do të vini erë shea nga koka te këmbët.
Bërë me gjalpë shea të bërë nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë, kjo përzgjedhje e superheronjve që rigjenerojnë hidratimin është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për veten tuaj ose për dikë të veçantë.

  • Krem Dushi Shea 250ml
  • Gjalp Trupi Shea 50ml
  • Krem Duarsh Shea 30ml
  • Sapun Shea 100g
  • Rrjetë mini Banje e bërë me plastikë të ricikluar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Derdhni një sasi të vogël të larësit së trupit në rrjetë.
2. Vendoseni në lëkurën tuaj në lëvizje rrethore.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nourishing Shea Little Gift Box

Krem Dushi Shea 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Akrilates Copolymer, Klorid Natriumi, Parfum, Glicerinë, Alkool Benzil, Lauryl Betaine, Glukozid Dekil, Stiren / Akrilat Kopolimer, Mjaltë, Hidroksid Natriumi, Koko-glukozid, Acid Salicilik, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Linalool, Acid Sorbik, Kumarin, Acid Citrik, Alfa-Isomethyl Jonon, Acid Benzoik, Benzoat Denatonium, Karamel, CI 15985.
Gjalp Trupi Shea 50ml: Ujë, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Gjalp Kakao-je/Theobroma Cacao, Glicerinë, Alkool Cetearyl, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Tetasodium Glutamate Diacetate, Acid Citric, Linalool, Kumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum / Aromë, Karamel, CI 19140 / E Verdha 5
Krem Duarsh Shea 30ml: Ujë (Solvent / Tretës), Glicerinë (Humektant), Triglicerid Kaprilik / Kaprik (Emolient), Vaj Bajameje të ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis(Agjent i Zbutjes të Lëkurës – Okluziv), Polikrizati i Natriumit (Formues Cipe/ Agjent Rritjeje Viskoziteti), Parfum / Aromë (Aromë), Alkool Cetil (Emulsifikues), Distearate Pentaerythrityl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Glukozid Cetaril (Surfaktant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë) (Emolient/ Zbutës për Lëkurën), Vaj Fare Babasu/ Orbignya Oleifera (Emolient), Gjalpë Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Sodium Stearoyl Glutamate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Alkool Miristil (Emulsifikues / Emolient), Alkool Stearil (Emolient), Linalool (Përbërësi aromatizues), Kumarin (Përbërësi aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërësi aromatizues), Limonene (Përbërësi aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i pH), Karamel (Ngjyrues), CI 19140 / Yellow 5 (Ngjyrues).

My Review for Nourishing Shea Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.