The Body Shop Kosovo

Glowing British Rose Big Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime me lule për kujdesin e trupit

Glowing British Rose Big Gift Box

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime me lule për kujdesin e trupit

0/5
0 Mendime

Mund të vini erë aq e freskët sa një buqetë me trëndafila me trajtimet e paketuara brenda Kutisë së Madhe Dhuratë për Shkëlqim me Trëndafila Britanikë.
Merrni rrjetën tonë të larjes së trupit dhe pastrohuni me xhel freskues dushi. Përhapni një sasi bujare të Gjalpë tone të Trupit. Është me teksturë të pasur, jo i yndyrshëm dhe shkrihet në lëkurë, duke e lënë të ndjehet e butë, e lëmuar dhe duke i dhënë asaj pak shkëlqim. Sprucohuni me Eau de Toilette-in tonë aromatik me lule. Jepuni pëllëmbëve dhe gishtave një trajtim ushqyes me kremin tonë hidratues të duarve.
Bërë me esencën e petaleve të trëndafilave të mbledhur me dorë, ky set lulesh është një dhuratë e bukur për Krishtlindje për të trajtuar veten ose disa gjëra të veçanta.

  • Xhel Dushi me Trëndafila Britanikë 250ml
  • Gjalpë Trupi me Trëndafila Britanikë 200ml
  • Eau de Toilette me Trëndafila Britanikë 100ml
  • Krem Duarsh me Trëndafila Britanikë 30ml
  • Rrjetë banje i bërë me plastikë të ricikluar

Ekstrakt Trëndafili. A ka gjë më klasike se një tufë trëndafilash? Ne përdorim ektraktin tonë të trëndafilave anglezë për aromën mrekullisht të ëmbël.

Clear

Si përdoret

1. Hidhuni në dush dhe shtrydhni një sasi të xhelit tonë të dushit.
2. Lëreni mendjen tuaj të shkojë dhe të nuhasë trëndafilat dhe bozhuret.
3. Kënaquni duke u fërkuar me një shkumë të pasur në banjë ose dush.
4. Fërkoni butësisht lëkurën dhe ndjehuni të pastruar dhe të freskuar.
5. Shpëlahuni dhe të ndjehuni të gatshëm për çdo gjë që dita mund të sjellë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Glowing British Rose Big Gift Box

Xhel dushi me trëndafil britanik 250ml: Ujë, Laureth Sulfat Sodiumi, Betaine Kokamidopropil, Glicerinë, Parfum, Klorid Natriumi, Kaprat Poligliceril¬2, Benzoat Sodiumi, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Acid Citrik, Sukrozë, Salicilat Etilheksil, Salicilat Benzili, Limonene, Metoksidibenzolmetan Butil, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Ekstrakt Trëndafili, Jononi Alfa Izometil, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Benzoat Natriumi, Benzoat Denatoniumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200, Cl 19140.
Jogurt Trupi me trëndafil britanik 200ml: Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi, Salilcilat Benzili, Sodium Hyaluronate, Limonene, Alkool Benzil, Citronellol, Geraniol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Ekstrakt Trëndafili, Ekstrakt farash Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Acid Dehidroacetik, CI 14700, CI 19140.
Krem për duart me trëndafil britanik 30ml:Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Parfum / Aromë, Betaine, Glicerinë, Polisorbat 60, Gliceril Stearat, Alkool Benzil, Fenoksietanol, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Ekstrakt Trëndafili, Trideceth-6, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, CI 14700 / Red 4, CI 19140 / Yellow 5.
Sapun me trëndafil britanik 200g: Palmat Sodiumi, Ujë, Kernelat Palm Sodiumi, Sorbitol, Acid Kokosi, Parfum, Gjalp Butyrospermum Parkii, Triethanolamin, Vaj Glycine Soja, Lule Hibiscus Sabdariffa, Salicilat Benzil, Frut Luffa Cylindrica, Acid Etidronik, Tetrasodium EDTA, Ekstrakt Trëndafili, Citronellol, Geraniol, Linalool, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Cl 17200 | E kuqe 33.
Gjalp Trupi me Trëndafil britanik: Ujë (Tretës), Glicerinë (Humektant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Emolient), Alkool Cetearyl (Agjent Emulsifikues), Palmitat Ethylhexyl (Agjent Zbutës i Lëkurës), Myristyl Myristate (Emolient), Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), C12-15 Alkil Benzoat (Emolient), Gliceril Stearat (Agjent Emulsifikues), PEG-100 Stearate (Surfaktant), Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Panthenol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mikë (Agjent Opacifikues), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Dimetikon (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksietanol (Konservant), Karbomer (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit) , Hidroksid Natriumi (Rregullues I Ph), Senzil Benzil (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Trëndafili (Agjent Zbutës i Lëkurës) , Linalool (Përbërës Aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Benzoat Natriumi (Konservant), Sorbat Kaliumi (Konservant), CI 77891 / Dioksid Titaniumi (Ngjyrues), CI 17200 / Kuq 33 ( Ngjyrues).
Eau de Toilette me Trëndafila Britanikë: Denat Alkooli, Alkool, Ujë, Parfum, Salicilat Benzili, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Jononi Alfa Izometil, t¬ Butil Alkooli, Ekstrakt trëndafili, Citral, Benzoat Benzili, Alkool Benzili, Isoeugenol, Benzoat Denatoniumi, Acid Citrik, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi.

My Review for Glowing British Rose Big Gift Box

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.