The Body Shop Kosovo

Hemp Hand & Nail Duo

Set dhuratë për Krishtlindje

Një paketë kujdesi për lëkurë ultra të thatë

Hemp Hand & Nail Duo

Set dhuratë për Krishtlindje

Një paketë kujdesi për lëkurë ultra të thatë

0/5
0 Mendime

Jepuni duarve të zellshme pak dashuri këtë Krishtlindje me Paketën tonë të Thonjve me Kërp. Kthejini thonjtë në formë me limën tonë. Bëjini pëllëmbët dhe gishtat të ndihen të butë dhe të hidratuar me kremin tonë të duarve – është i mbushur me vajin e farës së kërpit të shtypur në të ftohtë. Fërkoni duart së bashku për hidratim maksimal 24 orësh! Ky set hidratues manikyri është dhurata e përsosur e Krishtlindjeve.

  • Hemp Hand Protector 30ml
  • Limë thonjsh

Vaj Fare Kërpi. Me siguri keni dëgjuar për vajin e kërpit, të njohur ndryshe edhe si vaj canabis sativa. Është i njohur për nivelet e larta të hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Limoni thonjtë tuaj butësisht në një drejtim, pa lëvizje para dhe mbrapa.
2. Përsëriteni me lëvizje vazhdueshme derisa të jeni të kënaqur me formën.
3. Masazhoni duart dhe kutikulat me kremin hidratues të duarve.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

Si përdoret

1. Limoni thonjtë tuaj butësisht në një drejtim, pa lëvizje para dhe mbrapa.
2. Përsëriteni me lëvizje vazhdueshme derisa të jeni të kënaqur me formën.
3. Masazhoni duart dhe kutikulat me kremin hidratues të duarve.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hemp Hand & Nail Duo

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Hemp Hand & Nail Duo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.