The Body Shop Kosovo

Dhuratë në Formë Globi Lather & Smooth Snow Globe

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime të lëngshme për kujdesin e trupit

Dhuratë në Formë Globi Lather & Smooth Snow Globe

Set dhuratë për Krishtlindje

Trajtime të lëngshme për kujdesin e trupit

0/5
0 Mendime

Erë seriozisht e ëmbël këtë Krishtlindje me Globin tonë të Dhuratave Lather & Smooth Snow Globe.
Shkumohuni me xhelin tuaj të dushit me lëng luleshtrydhesh dhe ndjehuni të freskuar menjëherë. Pastroni flokët normalë deri në të thatë me shampon dhe balsamin tonë ushqyes me banane. Vendosni pak gjalp për buzët me luleshtrydhe për t’i lënë buzët të ndjehen të buta dhe të hidratuara.
E bërë me përbërës të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga e gjithë bota, ky glob dhuratë bën një trajtim Krishtlindjesh seriozisht të ëmbël për veten ose dikë të veçantë.

  • Gjalp Zbutës për Trupin me Luleshtrydhe 50ml
  • Xhel Dushi me Luleshtrydhe 60ml
  • Shampo me të Vërtetë Ushqyese me Banane 60ml
  • Balsam me të vërtetë Ushqyes me Banane 60ml
  • Gjalp Buzësh me Luleshtrydhe 10ml

Gjalp Kakaoje. Ky gjalp natyral legjendar vjen nga bima e kakaos dhe shkrin në temperaturën e trupit për ta lënë atë të butë si kadife.

Pure Organike Bananeje. Bananet janë zbutëse natyrale të lëkurës. Dhe ato vijnë aromë bananesh. Ne i kemi shtypur për të bërë pure për linjën tonë më frutore.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të lagur dhe merrni një moment për t’u larguar në parajsën e xhunglës.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe përsëriteni sipas nevojës.
3. Për ndonjë magji të vërtetë bananeje, ndiqeni me Balsamin dhe Maskën e Flokëve Vërtet Ushqyese me Banane.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Dhuratë në Formë Globi Lather & Smooth Snow Globe

Gjalp Zbutës për Trupin me Luleshtrydhe
Aqua (Ujë) (Tretës), Butyrospermum Parkii (Gjalpë Shea) (Emolient), Ciklomethikon (Emolient), Glicerinë (Humektant), Kakao Theobroma (Gjalpë Kakao) (Zbutës), Stearat Glicerinë (Emulsifikues), Stearate PEG-100 (Surfaktant), Alkooli Cetearyl (Emulsifikues), Alkool Lanolin (Stabilizues / Emolient), Fenoxyethanol (Konservant), Parfum (Aromë), Methylparaben (Konservant), Fragaria Ananassa (Shtesë Natyrore), Propylparaben (Konservant), Xanthan Gum (Modifikues Viskoziteti), Tokoferol (Antioksidant), Alkool Benzil (Konservant), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Fragaria Chiloensis (Vaj Farash Luleshtrydhesh) (Shtesë Natyrore), Limonene (Përbërës Aromatizues), Hidroksid Natriumi (Rregullues i Ph), Cinnamal (Përbërës Aromatizues) , Rosmarinus Officinalis (Shtesë Natyrale), Linalool (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Karamel (Ngjyrues), CI 14700 (Ngjyrues).
Xhel Dushi me Luleshtrydhe
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Polysorbate 20, PEG-40 Vaj Recini i hidrogjenizuar, Klorid natriumi, Fenoksietanol, Kaprat poliglicerili-2, Mjaltë, Benzoat natriumi, Acid citrik, PEG-120 Metil Glucose Dioleat,Vaj i farës së luleshtrydhes/Fragaria Ananassa, Benzophenone-4, Disodium EDTA, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Limonene, Denatonium Benzoate, Parfum, CI 14700, CI 17200.
Shampo me të Vërtetë Ushqyese me Banane
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Cocamidopropyl Betaine, Gliceril Hidroksistearat, Sorbitan Sesquicaprylate, Klorur Natriumi, Fenoksietanol, Benzil Alkool , Polyquaternium-7, Acid Citrik, Acid Stearik, Acid Palmitik, Parfum / Aromë, Disodium EDTA, Acid Miristik, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4
Balsam me të vërtetë Ushqyes me Banane
Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Cocamidopropyl Betaine, Gliceril Hidroksistearat, Sorbitan Sesquicaprylate, Klorur Natriumi, Fenoksietanol, Benzil Alkool , Polyquaternium-7, Acid Citrik, Acid Stearik, Acid Palmitik, Parfum / Aromë, Disodium EDTA, Acid Miristik, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4
Gjalp Buzësh me Luleshtrydhe 10ml

My Review for Dhuratë në Formë Globi Lather & Smooth Snow Globe

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.