The Body Shop Kosovo

Box of Wishes Advent Calendar

Box of Wishes Advent Calendar

0/5
0 Mendime

Advent Kalendari ynë i ri përmban një konstruksion të mrekullueshëm që ju transporton në botën e grave që prodhojnë vajin e farës së mangos në Tregti të Drejtë të Komunitetit në Chhattisgarh, Indi.

Ne nuk do të ju tregojmë shumë, por mund të jeni të sigurt se po shpërthen me ëmbëlsira nga koka te këmbët për të mbajtur trupin tuaj të bukur të ndjehet i përkëdhelur këtë Krishtlindje… Ndoshta do të gjeni disa nga kremrat tanë me aroma të mrekullueshme të dushit. Ose Gjalpi ynë i Trupit Mango, i pasuruar me vajin e farës së mangos së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, për të ndihmuar në hidratimin e lëkurës tuaj. Mund të ketë edhe një ose dy maska ​​për tu kujdesur për fytyrën tuaj në kohë për ditën e Krishtlindjes.

Do të donim që të prisnit për të zbuluar se çfarë tjetër fshihet brenda, por nëse kjo është shumë e vështirë, menyja jonë më poshtë ua tregon të gjitha.

Me çdo kuti dëshirash, do të gjeni gjithashtu pak fakte rreth partnerëve tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit ose një akt dashamirësie, kështu që mund të ndani disa mrekulli dhe gëzim me miqtë, familjen dhe komunitetin tuaj. Ju madje mund t’i ripërdorni dritaret kërcyese si etiketa dhuratash, dhe sirtarët janë të mrekullueshëm për të ruajtur vepra artizanale dhe copa të tjera të vogla, shumë kohë pas Krishtlindjes.

Dhe mbani mend, ky Advent Kalendar nuk ju sjell vetëm lumturi juve dhe njerëzve që doni; ai gjithashtu mbështet partnerët tanë globalë në Indi me mundësi të drejta dhe të rregullta të ardhurash. Dhuratat e Krishtlindjeve me të vërtetë nuk bëhen shumë më të mrekullueshme se kjo.

Gjatësia 31cm x Thellësia 28cm x Lartësia 9 cm. Pesha 1.7 kg

Clear

Çfarë përfshihet?

 • Strawberry Shower Gel 60ml
 • British Rose Hand Cream 30ml
 • Raspberry Born Lippy
 • Bath Lily Mini Ramie Gift
 • British Rose Shower Gel 60ml
 • Tea Tree Face Wash 60ml
 • Satsuma Soap 100g
 • Mango Body Butter 50ml
 • Shea Hand Balm 10ml
 • Vitamin C Glow Sheet Mask 18ml
 • Shea Intense Repair Shampoo 60ml
 • Shea Intense Repair Conditioner 60ml
 • Pink Grapefruit Shower Gel 60ml
 • Strawberry Lip Butter 10ml
 • Mango Shower Gel 60ml
 • Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 15ml
 • Hair Claw (1 piece)
 • Almond Milk Shower Cream 60ml
 • British Rose Shower Scrub 50ml
 • Vitamin E Quench Sheet Mask 18ml
 • Shea Soap 100g
 • Strawberry Hand Cream 30ml
 • Avocado Shower Cream 60ml
 • Almond Milk Body Butter 50ml
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Box of Wishes Advent Calendar

My Review for Box of Wishes Advent Calendar

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.