The Body Shop Kosovo

Kindness & Pears Bath Bomb

Kindness & Pears Bath Bomb

0/5
0 Mendime

Shndërrojeni vaskën tuaj në një festë me bombën tonë të banjës Kindness & Pears.

Një aromë edicioni special, trajtimi ynë përforcues i vaskës është i pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia, aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika dhe nota të dardhës, luleshtrydhes dhe kokrrës së ngrohtë tonka. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe prej frutash është e garantuar për t’ju ndihmuar të përjetoni mirësinë dhe ngrohtësinë e Krishtlindjes.

Thjesht hidheni këtë surprizë në formë ylli në ujë të ngrohtë, rrini duarkryq, vendosni një listë këngësh për Krishtlindje dhe shijoni aromën festive. Krijon një ëmbëlsirë, ngjyros ujin tuaj të banjës dhe mban erë të papërmbajtshme si Krishtlindje.

Me paketim kartoni 100% të riciklueshëm*, kjo është dhurata perfekte vegane e Krishtlindjeve për adhuruesit e kohës së banjës.

  • Bombë për banjë
  • E gazuar dhe me flluska
  • Aromë e ëmbël, e gjallë, frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear

Si përdoret

  1. Hidheni në ujë të ngrohtë.
  2. Lejoni të përhapet dhe relaksohuni.

Si përdoret

  1. Hidheni në ujë të ngrohtë.
  2. Lejoni të përhapet dhe relaksohuni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Kindness & Pears Bath Bomb

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Sulfate, Alcohol, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, VP/VA Copolymer, Polysorbate 20, Glycerin, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1, CI 61570/Acid Green 25.

My Review for Kindness & Pears Bath Bomb

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.