The Body Shop Kosovo

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

AROME E NGROHTE DHE SENSUALE

VEGAN

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

AROME E NGROHTE DHE SENSUALE

VEGAN

0/5
0 Mendime

Trajtojeni aromën tuaj të preferuar me setin tonë vegan Warmth & Spice Black Musk Big Gift. Është aroma jonë më e zjarrtë për këtë Krishtlindje.

Hyni në dush dhe lani kujdesin tuaj me Xhelin tonë të Dushit. Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe e pastër dhe ka erë të fortë dhe sensuale. Më pas thajeni me peshqir dhe derdhni një copë nga locioni ynë aromatik për trupin për ta lënë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar. Më në fund, shtrojini me disa spërkatje të Ujë Tualeti dhe Aroma Mist.

I mbushur me nota të myshkut pa egërsi, bergamotit dhe piperit rozë, ky grup dhuratash është dhurata perfekte e Krishtlindjeve për dikë që dëshiron të ndjejë erë të ngrohtë dhe të mykur nga koka te këmbët.

Dhe kjo dhuratë po ndihmon për të sjellë ndryshim për ata që na ndihmuan ta bëjmë atë. Locioni juaj i mëndafshtë i trupit është pasuruar me vajin e arrave Braziliane të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit që gjenden në Amazonën peruane. Tregtia jonë me Candela Peru ndihmon në mbështetjen e mbi 100 grave me akses në punë dhe përfitime në një zonë me mundësi të kufizuara.

  • Black Musk Shower Gel 250ml
  • Black Musk Body Lotion 250ml
  • Black Musk Eau de Toilette 60ml
  • Black Musk Fragrance Mist 100ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Warmth & Spice Black Musk Big Gift

My Review for Warmth & Spice Black Musk Big Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.