The Body Shop Kosovo

Protecting Moringa Little Gift Box

Protecting Moringa Little Gift Box

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës pak përkujdesje këtë Krishtlindje me surprizat e buta dhe me lule brenda Kutisë sonë të Vogël të Mbrojtëse me Moringa.
Merrni rrjetën e larjes së trupit dhe shkumohuni me xhel ose sapun freskues me lule. Më pas, hidhni një sasi bujare të Jogurtit tonë super të lehtë të Trupit, në mënyrë që lëkura të ndihet më e butë, e lëmuar dhe e mbrojtur me hidratim 48 orë. Përthithet menjëherë, kështu që nuk ka nevojë të presësh! Në fund, trajtojini ato pëllëmbë dhe gishta me butësi me kremin tonë hidratues, me madhësi xhepi.
Bërë me vaj ose ekstrakt të farës moringa, është dhurata e përsosur e Krishtlindjes për të trajtuar veten ose dikë të veçantë.

  • Xhel Dushi me Moringa 250ml
  • Kosi për Trupin me Moringa 200ml
  • Krem Duarsh me Moringa 30ml
  • Sapun me Moringa 100g
  • Rrjetë Mini Banje e bërë me plastikë të ricikluar
Clear

Si përdoret

1. Derdhni një sasi të vogël të Larësit së Trupit në Rrjetë.
2.Vendoseni në lëkurën tuaj në lëvizje rrethore.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Protecting Moringa Little Gift Box

Xhel Dushi me Moringa 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Mjaltë, Klorur Natriumi, Acid Citrik, PEG-18 Gliceril Oleat / Cocoate, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Fosfat Kloridi, Alkool Fenetil, Caprylyl Glycol, Acid p-Anisic, Glikol Propilen, Linalool, Heksil Kanamal, Butylphenyl Methylpropional, Disodium EDTA, Salicilat Benzil, Geraniol, Moringa Oleifera, Sorbitol, Karamel, CI 19140.
Kosi për Trupin me Moringa 200ml: Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi Linalool, Hexyl Cinnamal, Alkool Benzil, Sodium Hyaluronate, Geraniol, HydroxycitronellalIsoeugenol, Ekstrakt i Farës së Bajames të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 19140, CI 15985.
Krem Duarsh me Moringa 30ml: Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kapril / Kaprik, Vaj Bajameje e ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilate natriumi, Alkool Cetil, Parfum / Aromë, Pentaerythretil Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearil, Glukozid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë), Vaj Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter,Vaj Moringa/ Moringa Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Klorid Fosfat Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Benzil Salicilat, Disodium EDTA, Alkool Miristil, Alkool Stearyl, Geraniol, Tokoferol, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, Karamel, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for Protecting Moringa Little Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.