The Body Shop Kosovo

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

HIDRATIM 24 ORE

DHURATE PER KRITSHTLINDJE

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

HIDRATIM 24 ORE

DHURATE PER KRITSHTLINDJE

0/5
0 Mendime

A e dimë se si t’i ledhatojme vërtet pëllëmbët dhe trëndafilat këtë Krishtlindje, me kompletin tonë të dhuratave “Cracker për balsamin e duarve Hug & Squeeze”…

Ky set me pesë balsame dore të mrekullueshme me fruta, arra dhe kremoze ju jep lagështi 24 orë sa herë që ju nevojitet. E përkryer për çantat e dorës dhe sirtarët e tavolinës, shtrydhni një kukull në pëllëmbën tuaj dhe masazhoni lëkurën dhe thonjtë për t’i bërë duart më të buta dhe më të lëmuara.

I mbështjellë në paketimin e tyre në formë krisjeje për Krishtlindje, ky grup i vogël dhuratash i mrekullueshëm është i përsosur për t’u ndarë në surpriza të madhësisë së çorape dhe ëmbëlsira të vogla Secret Santa.

Dhe akoma më mirë, çdo balsam është bërë me gjalpë shea në Komunitet Fair Trade nga Gana që ndihmon në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra.

Disa këshilla të vogla për të ndarë krisurat tuaja të Krishtlindjeve: Shea dhe kokosi janë perfekte për lëkurën e thatë. Qumështi i bajames është i shkëlqyeshëm për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme. Moringa është perfekte për njerëzit që duan të nuhasin bukur lule. Dhe Mango është krijuar për adhuruesit e aromave frutash.

  • Almond Milk Hand Balm 30ml
  • Coconut Hand Balm 30ml
  • Moringa Hand Balm 30ml
  • Shea Hand Balm 30ml
  • Mango Hand Balm 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

My Review for Hug & Squeeze Hand Balm Crackers

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.