The Body Shop Kosovo

Bubbling Mango & Berry Bath Blends Duo

Bubbling Mango & Berry Bath Blends Duo

0/5
0 Mendime

Jepuni dashamirësve të vaskave një kënaqësi të vogël këtë Krishtlindje me Duo-n tone Bubbling Mango & Berry Bath Blends Duo. Derdhni një sasi bujare të përzierjes sonë të kadiftë nën çezmë për të marrë ato flluska të mëdha. Hidheni në vaskë dhe le të fillojë seanca e relaksimit. Për orën në vazhdim, banja është parajsa juaj private. Thjesht thithni ndjesinë dhe flluskat e kadifta. Bërë me fruta dhe perime të njohura për vitamina dhe antioksidantë, përzierjet tona të banjës e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e qetësuar (dhe me erë vërtet të ëmbël). Ky dyshe është dhurata e përsosur e Krishtlindjeve për adhuruesit tuaj të preferuar të përkëdheljeve.

  • Berry Bath Blend 250ml
  • Mango Bath Blend 250ml
  • Sfungjer
Clear

Si përdoret

1. Hapini çezmat.
2. Shtoni një sasi bujare të banjës sonë me flluska.
3. Hidheni në vaskë dhe zhytuni në ato flluska të bukura

Shikoni gamën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bubbling Mango & Berry Bath Blends Duo

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for Bubbling Mango & Berry Bath Blends Duo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.