The Body Shop Kosovo

Sweet Mango Bath & Body Duo

Sweet Mango Bath & Body Duo

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës kënaqësi me Sweet Mango Bath & Body Duo.

Hidhni një sasi bujare të përzierjes sonë të banjës nën çezmë për të marrë ato flluska të bukura. Hidheni në vaskë dhe lëreni të bëjë punën. Është bërë me vaj të farës së mangos dhe lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e ushqyer dhe e rehatuar dhe me erë seriozisht e ëmbël.
Sapo të dilni jashtë, vendosni pak Jogurt Trupi që përthithet shpejt, në mënyrë që lëkura të ndjehet e butë dhe e ushqyer me lagështi prej 48 orësh. Është me qumështin e bajames organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja.
Ky set dhuratash bën dhuratën perfekte për përkëdheljen e të apasionuarve.

  • Jogurt Trupi me 200ml
  • Mango Bath Blend 250ml
Clear

Si përdoret

1. Fikni telefonin tuaj.
2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend drejt nën ujin e rrjedhshëm. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

Si përdoret

1. Fikni telefonin tuaj.
2. Bëni një banjë të nxehtë dhe derdhni rreth një të katërtën e shishes së Bath Blend drejt nën ujin e rrjedhshëm. Bëni një trazim të mirë me dorën tuaj dhe kënaquni.
3. Ose kërceni në dush dhe përdoreni si kremin tuaj të zakonshëm të dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Sweet Mango Bath & Body Duo

Jogurt Trupi me 200ml
Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearate, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Lëng Mangoje/ Mangifera Indica, Hidroksid Natriumi, Sodium Hyaluronate, Limonene, Ekstrakt i Bajameve të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Sorbat Kaliumi, Dehidroacetat Natriumi, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 15985, CI 19140.

My Review for Sweet Mango Bath & Body Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.