The Body Shop Kosovo

Protecting Moringa Big Gift Box

Protecting Moringa Big Gift Box

0/5
0 Mendime

Jepini lëkurës së dimrit pak dashuri me trajtime kremoze dhe me lule brenda Kutisë sonë të Madhe të Dhuratave Mbrojtëse me Moringa.
Merrni rrjetën e banjës që pastron trupin dhe shkumohuni me xhelin ose sapunin tonë freskues. Vendosni një sasi bujare të Gjalpit tonë të Trupit, duke e masazhuar në lëkurë kështu që ndihet më e butë, e lëmuar dhe e mbrojtur me hidratim 48 orë. Ndiqni me disa sprucime të mistit të trupit të freskët dhe me lule. Më në fund, trajtojini ato pëllëmbë dhe gishta me butësi me kremin tonë hidratues, me madhësi xhepi.

Bërë me vaj ose ekstrakt të farës moringa, është trajtimi perfekt i Krishtlindjes për veten tuaj ose dikë të veçantë.

  • Xhel Dushi me Moringa 250ml
  • Gjalpë Trupi me Moringa 200ml
  • Mist Trupi me Moringa 100ml
  • Krem Duarsh me Moringa 30ml
  • Sapun me Moringa 100g
  • Rrjetë banje e bërë me plastikë të ricikluar
Clear

Si përdoret

1. Derdhni një sasi të vogël të Larësit së trupit në rrjetë.
2. Vendoseni në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Protecting Moringa Big Gift Box

Xhel Dushi me Moringa 250ml: Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Mjaltë, Klorur Natriumi, Acid Citrik, PEG-18 Gliceril Oleat / Cocoate, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Fosfat Kloridi, Alkool Fenetil, Caprylyl Glycol, Acid p-Anisic, Glikol Propilen, Linalool, Heksil Kanamal, Butylphenyl Methylpropional, Disodium EDTA, Salicilat Benzil, Geraniol, Moringa Oleifera, Sorbitol, Karamel, CI 19140.
Gjalp për Trupin me Moringa 200ml: Ujë, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Ciklopentasiloksan, Glicerinë, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Alkool Cetearil, Vaj i Farës së Rrushit/ Vitis Vinifera, Alkool Lanolin, Vaj Moringa/ Moringa Pterygosperma, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Mjaltë, Vaj Arre Brazil/ Bertholletia Excelsa, Gjalp Kakaoje/ Theobroma Cacao, Parfum, Myristamidopropyl PG-Dimonium, Klorid Fosfati, Xanthan Gum, Alkool Fenetil, Linalool, Kaprilil Glikol, Heksil Cinnamal, Butilfenil Metilpropionale, Tokoferol, Disodium EDTA, Benzil Salicilat, Geraniol, Hidroksicitronellal, Hidroksi Natrium, Isoeugenol, Karamel, CI 19140. Krem Duarsh me Moringa 30ml: Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kapril / Kaprik, Vaj Bajameje e ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilate natriumi, Alkool Cetil, Parfum / Aromë, Pentaerythretil Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearil, Glukozid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë), Vaj Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter,Vaj Moringa/ Moringa Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Klorid Fosfat Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Benzil Salicilat, Disodium EDTA, Alkool Miristil, Alkool Stearyl, Geraniol, Tokoferol, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, Karamel, CI 19140 / Yellow 5.
Mist Trupi me Moringa: Alkool Denat., Alkool, Ujë, Parfum, Linalool, Benzil Salicilat, Propilen Glikol, Geraniol, Glicerinë, T-Butil Alkool, Sorbitol, Eugenol, Ekstrakt I gjethes së Moringës/ Moringa Oleifera, Benzoat Denatoni.
Krem Duarsh me Moringa: Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kapril / Kaprik, Vaj Bajameje e ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilate natriumi, Alkool Cetil, Parfum / Aromë, Pentaerythretil Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearil, Glukozid Cetearil, Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë), Vaj Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter,Vaj Moringa/ Moringa Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Klorid Fosfat Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Benzil Salicilat, Disodium EDTA, Alkool Miristil, Alkool Stearyl, Geraniol, Tokoferol, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat

My Review for Protecting Moringa Big Gift Box

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.