The Body Shop Kosovo

White Musk® – Duo Set

Set dhuratë aromatik

Aromë lulesh freskuese

White Musk® – Duo Set

Set dhuratë aromatik

Aromë lulesh freskuese

0/5
0 Mendime

Dëshironi të trajtoni dikë që pëlqen një aromë klasike? Dyshja jonë White Musk® është një dhuratë e parezistueshme për një adhurues të aromave të lehta dhe me lule.
White Musk® është aroma jonë përfqësuese, e mbushur me nota të myshkut pa mizori, trëndafilit, jaseminit, qelibarit dhe drurit.

Kjo dhuratë e vogël i lejon ata të shtresojnë aromën e lehtë, sensuale dhe me lule të aromës së White Musk® Body Wash.

  • Mist Aromatik White Musk® 100ml
  • Larës Trupi White Musk® 250ml
Clear

Si përdoret

1. Pavarësisht nëse futeni në një banjë relaksuese ose hidheni në dush, shtrydhni një sasi të vogël të Xhelit të Dushit White Musk®.
2. Masazhojeni në të gjithë lëkurën tuaj, duke e punuar në një shkumë freskuese.
3. Sapo lëkura juaj të pastrohet dhe të marrë erë lulesh, shpëlajeni të gjithën.
4. Nëse keni rënë në dashuri me aromën tonë ikonike White Musk, atëherë ndiqeni me locionin tonë për trupin White Musk® dhe bëjeni atë të zgjasë tërë ditën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

White Musk® - Duo Set

Mist Aromatik White Musk® 100ml
Alkool Denat., Ujë, Klorohidrat Alumini, Propilen Glikol, Pantenol, Parfum, Vaj Recini i Hidrogjenizuar PEG-40, Hidroksietilcelulozë, Maltodextrinë, Hidroksicitronellal, Lëng pluhuri Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Heksil Cinnamal, Linalod, Alpha-Isomethyl Ionone, Hidroksid Natriumi, Kumarin, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus.
Larës Trupi White Musk® 250ml
Ujë, Natriumi Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betain, Parfum, Klorid Sodiumi, PEG ¬7¬ gliceril kokosi, Fenoksyetanol, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Mel, Hidroksicitronellal, Maltodextrin, Disodium EDTA, Benzofenon ¬3, Heksil kanelle, Jononi Alfa Isomethyl, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt i farës Hibiscus Abelmoschus.

My Review for White Musk® - Duo Set

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.