The Body Shop Kosovo

Japanese Cherry Blossom Gift Box

Set dhuratë aromatik

Aromë e ëmbël lulesh

Japanese Cherry Blossom Gift Box

Set dhuratë aromatik

Aromë e ëmbël lulesh

0/5
0 Mendime

Trajtojeni dikë të veçantë me Kutinë tonë të Dhuratave të Vogla me Lule Qershie Japoneze.
E mbushur me lule qershie japoneze të zgjedhura me dorë dhe nota të manjolës së ëmbël dhe drurit hinoki, kjo përzgjedhje esenciale përmban Xhelin e Dushit dhe Eau de Toilette për të shtresuar aromën. Ka edhe një rrjetë banje, e bërë nga plastika e ricikluar për të pastruar atë trup të bukur.

Kjo dhuratë aromatike është e përkryer për çdo rast.

  • Xhel Dushi me Lule Qershie Japoneze 250ml
  • Eau de Toilette me Lule Qershie Japoneze 50ml
  • Rrjetë banje rozë e bërë me plastikë të ricikluar

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Shkumohuni në dush duke përdorur duart tuaja ose rrjetën e banjës.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Japanese Cherry Blossom Gift Box

Xhel Dushi me Lule Qershie Japoneze 250ml
Aqua / Ujë (Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar (Agjent Emulsifikues), Klorur Natriumi (Agjent Kontrollues i Viskozitetit), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues ), Poligliceril-2 Caprate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mel / Mjaltë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregullues i Ph), Linalool (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues ), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Ekstrakt Luleje Qershie/ Prunus Serrulata (Agjent Zbutës i Lëkurës), Fenoksyetanol (Konservant), Citrat Natriumi (Rregullues i Ph), Metabisulfit Natriumi (Agjenti Reduktues).
Eau de Toilette me Lule Qershie Japoneze 50ml
Alkool Denat. (Tretës), Ujë (Tretës), Parfum / Aromë (Aromatizues), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 (Emulsifikues), Heksil Cinamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Alfa-Isomethyl Jonon (Përbërës Aromatizues), Citronellol (Përbërës Aromatizues), Hidroksicitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Alkool t-Butil (Denatyrues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Benzil Benzoat (Përbërës Aromatizues), Denatonium Benzoati (Denatyrues).

My Review for Japanese Cherry Blossom Gift Box

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.