The Body Shop Kosovo

Black Musk Ultimate Gift

Set dhuratë aromatik

Aromë e ngrohtë dhe sensuale

Black Musk Ultimate Gift

Set dhuratë aromatik

Aromë e ngrohtë dhe sensuale

0/5
0 Mendime

Kuti Dhuratë Black Musk është dhurata perfekte për adhuruesit e aromave të ashpra dhe sensuale.
Mbështjellë me dardhë bambinella, rrënjë të errët liquorice dhe nota të ngrohta të vaniljes së zezë dhe myshku pa mizori, kutia jonë e dhuratave vjen me një larës trupi, mist trupi dhe locion trupi në madhësi të plotë për të shtresuar aromën, plus Eau de Toilette si qershia mbi tortë.

Paketimi ynë është bërë gjithashtu me karton dhe kallaj të riciklueshëm, kështu që ju mund të tregoni dashuri për planetin ndërsa kujdeseni për trupin tuaj.

Kjo dhuratë është perfekte për çdo rast.

  • Larës trupi Black Musk 250ml
  • Locion trupi Black Musk 250ml
  • Eau de Toilette Black Musk 30ml

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Vendosni 1-2 pika në qafë dhe pikat e pulsit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Ultimate Gift

Larës trupi Black Musk 250ml
Ujë (Tretës), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Glicerinë (Humektant), Parfum /Aromë (Përbërës aromatizues), Klorur Natriumi (Agjent Kontrollues i Viskozitetit), Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40 ), Poligliceril-2 Kaprat (Agjent Zbutës i Lëkurës), Mel / Mjaltë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Acid Citrik (Rregullues i pH), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues ), Hydroxycitronellal (Përbërës Aromatizues), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Limonene (Përbërës aromatizues), Alpha-Isomethyl Jonon (Përbërës aromatizues), Kumarin (Përbërës aromatizues), Acid fosforik (rregullues i pH).
Locion trupi Black Musk 250ml
Ujë, Palmitat Etilheksil, Ceteareth¬20, Glicerinë, Vaj i Farës Orbignya Oleifera, Steareth¬2, Parfum, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Fenoksyetanol, Glikol Kapril, Alkool Cetearyl, Dimetikon, Gjalp Butyrospermum Parkii, Akrilat, Maltodekstrin, Salicilat Benzil, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Disodium EDTA, Limonene, Hidroksid Natriumi, Jononi Alpha Izometil, Koumarin, Citral, Ekstrakt i Farës Hibiscus Abelmoschus, Acid Citrik.
Eau de Toilette Black Musk 30ml
Denat Alkooli, Alkool, Ujë, Parfum, Salicilat Benzil, Koumarin, Linalool, Jononi Alpha Izometil, Alkool t¬ Butil, Cinnamal, Benzoat Benzili, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Alkool Benzil, Benzoat Denatonimi.
Black Musk Body Mist 100ml
Denat Alkooli (35%), Alkool (33.6%), Ujë, Parfum, Salicilat Benzili, Hidroksicitronellal, Limonene, Pentaeritritil Tetra ¬ Di¬t¬ Butil, Hydroxyhydrocinnamate, Cinnamal Heksil, Alkool t¬ Butil, Linalool, Koumarin, Alkool Benzil, Citral, Jononi Alpha Izometil, Benzoat Denatoniumi.

My Review for Black Musk Ultimate Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.