The Body Shop Kosovo

Black Musk Fragrance Mist

Black Musk Fragrance Mist

0/5
0 Mendime

Black Musk Fragrance Mist është një përzierje e myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe sensual. Notat e piperit pikant rozë dhe kremozit ylang-ylang, kombinohen me myshkun e zjarrtë dhe një bazë sensuale vanilje për t’ju lënë të ndiheni të fuqizuar për të shprehur veten. Shtresojeni me produkte të tjera Black Musk për të krijuar aromën.

Aroma jonë Mist tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xhami të ricikluar, në mënyrë që të mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton.

  • Mjegull aromatike
  • Aromë e thellë, e errët, sensuale
  • Notat e piperit, ylang-ylang, vaniljes dhe myshkut pa egërsi
  • Mjegull e lehtë për një përvojë të këndshme aromash
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
Clear

Si përdoret

Sperkateni pas dushit ne tere trupin.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Black Musk Fragrance Mist

Alcohol Denat (67.2%)., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Coumarin, Isoeugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Denatonium Benzoate.

My Review for Black Musk Fragrance Mist

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.