The Body Shop Kosovo

Squeeze & Soften Almond Hand Care Gift

Për duar dhe thonjë të thatë

Dhuratë festive

Squeeze & Soften Almond Hand Care Gift

Për duar dhe thonjë të thatë

Dhuratë festive

0/5
0 Mendime

Dhurata jonë për kujdesin e duarve “Squeeze & Soften Bajame” është mënyra e përsosur për t’u sjellë pak dashuri dhe gëzim duarve dhe thonjve të thatë këtë Krishtlindje.

Jepuni atyre pëllëmbëve dhe gjilpërave pak TLC me kremin tonë hidratues dhe ushqyes të duarve. Shtrydhni një kukull dhe masazhoni për të ndihmuar në lehtësimin e thatësisë dhe gjendjen e lëkurës dhe thonjve. Vazhdoni me stilolapsin tonë dy-në-një Nail & Cuticle Oil për të zbutur thonjtë e thatë dhe për të mbajtur kutikulat me pamje të shëndetshme.

E pasuruar me vaj bajame të ëmbël, kjo dyshe e vogël e dobishme do të mbrojë putrat tuaja dhe do t’i lërë ata të ndihen më të butë dhe më të butë. Surpriseshtë surpriza e përkryer Secret Santa ose mbushësi i çorapeve për dikë të veçantë.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ajo gjithashtu ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Krem për Bajame 30ml
  • Trajtimi i duarve dhe thonjve me bajame 1.8ml
Clear

Si përdoret

Masazhoni në kutikulat e thonjve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Squeeze & Soften Almond Hand Care Gift

  • ALMOND NAIL AND CUTICLE OIL

    Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Skin-Conditioning Agent), Lanolin (Emollient), Olea Europaea Fruit Oil (Emollient), Glycine Soja Oil (Emollient/Skin Conditioner), Triticum Vulgare Germ Oil (Emollient), Vitis Vinifera Seed Oil (Skin Conditioner), C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters (Skin Conditioning Agent), Cera Alba (Emulsifier/Emollient), Silica Silylate (Skin Conditioning Agent), Cocoyl Hydrolyzed Oat Protein (Skin Conditioning Agent), Tocopherol (Antioxidant), Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Vegetable Protein (Skin Conditioning Agent), Carthamus Tinctorius Seed Oil (Occlusive, Skin Conditioning Agent), Aqua (Solvent/Diluent), Panthenol (Skin/Hair Conditioning Agent), Hexyl Cinnamal (Fragrance Ingredient), Equisetum Hiemale Extract (Natural Additive), Retinyl Palmitate (Skin Conditioning Agent), Tetrahexyldecyl Ascorbate (Antioxidant), 3-Hydroxybenzoic Acid (Skin Conditioning Agent), Linalool (Fragrance Ingredient), Hydroxycitronellal (Fragrance Ingredient), Limonene (Fragrance Ingredient), Coumarin (Fragrance Ingredient), Citric Acid (pH Adjuster).

My Review for Squeeze & Soften Almond Hand Care Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.