The Body Shop Kosovo

Joy & Jasmine Mini Gift

Joy & Jasmine Mini Gift

0/5
0 Mendime

Kujdesuni për dikë të veçantë me setin tonë festiv me aromë Joy & Jasmine Mini Gift.

Hidhuni në dush dhe bëni shkumë me Xhelin tonë të dushit freskues, festiv dhe me lule. Pastroni butësisht trupin tuaj të bukur me Mini Ramie Bath, i cili është bërë me fibra të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Pasi të keni mbaruar, aplikoni një sasi të Gjalpit tonë ushqyes dhe kremoz të Trupit. E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, lë lëkurën të ndihet më e butë dhe më e lëmuar me hidratim 96 orë.

Trajtimet tona festive me lule janë të mbushura me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane për Krishtlindje dhe fundvit, kjo është një aromë e edicionit të veçantë që ata do ta pëlqejnë.

Kjo dhuratë nuk sjell vetëm gëzim për njerëzit që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndani gëzimin me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel dushi Joy & Jasmine 60ml
  • Joy & Jasmine Body Butter 50ml
  • Mini Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Joy & Jasmine Mini Gift

My Review for Joy & Jasmine Mini Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.