The Body Shop Kosovo

Pine & Divine Wild Pine Mini Gift

Pine & Divine Wild Pine Mini Gift

0/5
0 Mendime

Dhurojini dikujt të mrekullueshëm kompletin tonë të dhuratave me aroma festive Pine & Divine Wild Pine Mini Gift.

Hipni në dush, bëhuni shkumë dhe gjallëroni shqisat tuaja me Xhelin tonë freskues festiv të dushit. Pastroni butësisht dhe pastroni trupin e bukur me Mini Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme që ndihmojnë në pastrimin e lëkurës. Pasi të keni mbaruar, aplikoni një copë nga Gjalpi ynë ushqyes dhe kremoz i trupit. E bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar me 96 orë hidratim.

Kjo dhuratë nuk i sjell vetëm gëzim marrësit; ai mbështet partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmuan ta bëjmë atë. Edhe shishja dhe vaska* janë bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Një dhuratë e mrekullueshme vegane e Krishtlindjeve, mbushës çorape ose surprizë Secret Santa, ky është një botim special i aromës gjallëruese që ata do ta pëlqejnë. *Kapaku i përjashtuar.

  • Wild Pine Shower Gel 60ml
  • Wild Pine Body Butter 50ml
  • Mini Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Pine & Divine Wild Pine Mini Gift

My Review for Pine & Divine Wild Pine Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.