The Body Shop Kosovo

British Rose Hand & Nail Duo

British Rose Hand & Nail Duo

0/5
0 Mendime

Çojini duart e palodhura në një udhëtim nëpër fshatrat angleze këto Krishtlindje me Paketën tonë të Duarve dhe Thonjve me Trëndafila Britanikë. Kthejini thonjtë në formë me limën tonë të thonjve. Hidratoni pëllëmbët dhe gishtat, që të ndjehen të butë dhe të zhdërvjellët me kremin tonë të duarve. Është delikat, i lehtë dhe përthithet menjëherë! I bërë me esencën e petaleve të trëndafilave të mbledhur me dorë, kjo dhuratë e vogël është dhurata perfekte për lëkurën.
Krem Duarsh me Trëndafila Britanikë, 30ml
Limë thonjsh

Clear

Si përdoret

1. Limoni thonjtë tuaj butësisht në një drejtim, pa lëvizje para dhe mbrapa.
2. Përsëriteni me lëvizje vazhdueshme derisa të jeni të kënaqur me formën.
3. Masazhoni duart dhe kutikulat me kremin hidratues të duarve.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

Si përdoret

1. Limoni thonjtë tuaj butësisht në një drejtim, pa lëvizje para dhe mbrapa.
2. Përsëriteni me lëvizje vazhdueshme derisa të jeni të kënaqur me formën.
3. Masazhoni duart dhe kutikulat me kremin hidratues të duarve.
Shikoni linjën tonë të plotë të dhuratave të Krishtlindjes.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

British Rose Hand & Nail Duo

Ju lutemi referojuni informacionit individual të produktit brenda kategorive kryesore për listën e detajuar të përbërësve.

My Review for British Rose Hand & Nail Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.