The Body Shop Kosovo

Oranges & Stockings Spiced Orange Mini Gift

Oranges & Stockings Spiced Orange Mini Gift

0/5
0 Mendime

Hyni në frymën festive sa herë që pastroheni dhe ushqeni lekuren tuaj këtë Krishtlindje, me dhuratën tonë komode dhe të ngrohtë.

Filloni me Xhelin tonë të dushit me aromë portokalli me erëza. Tani përforconi ato flluska dhe nxirrni shkumë me zambakun tonë të banjës Mini Ramie, i bërë me fibra të qëndrueshme. Më pas, dilni nga dushi dhe hidhni një sasi kremoze me gjalpin tonë të trupit me aromë Spiced Orange, të pasuruar me gjalpë shea të punuar me dorë në Community Fair Trade nga Gana. E lë lëkurën të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me hidratim 96 orë.

Kjo dhuratë nuk i sjell vetëm gëzim marrësit; ai mbështet partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmuan ta bëjmë atë. Edhe shishja dhe vaska* janë bërë me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastiken e ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Bëjini këtë dhuratë Krishtlindjesh dikujt që meriton një trajtim me aromë festive.

  • Spiced Orange Shower Gel 60ml
  • Spiced Orange Body Butter 50ml
  • Mini Ramie Bath Lily
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oranges & Stockings Spiced Orange Mini Gift

My Review for Oranges & Stockings Spiced Orange Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.