The Body Shop Kosovo

Nutty & Nourishing Shea Mini Gift

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

96 ORË HIDRATIMI

Nutty & Nourishing Shea Mini Gift

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

96 ORË HIDRATIMI

0/5
0 Mendime

Jepni lëkurës shumë të thate një surprizë këtë Krishtlindje me setin tonë të vogël dhuratë Nutty & Nourishing Shea.

Rifreskoni delikatësisht lëkurën me Kremën tonë të Dushit. Bëni shkumë dhe shijoni atë mirësi me erë kokosi.

Dalini nga dushi, thajeni me peshqir dhe tregoni një pjesë dashurie lëkurës suaj me Kremën tonë të Trupit ekstremisht kremoze. Ushqejeni lëkurën çdo ditë (ose kur lëkura juaj ndihet e thate) dhe shijoni hidratimin për 96 orë. Është vegane dhe është bërë me 97% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin shea të drejtpërdrejtë të tregtisë së ndershme komunitare nga Ghana.

Mbaroni me kremën tonë hidratuese për duar. Vetëm shtypni dhe masazhoni duart së bashku kur duhet t’i jepni një butësi duarve dhe gishtave.

Kjo dhuratë e Krishtlindjeve është perfekte për të shtuar pak dashuri në çorape ose për të dhuruar si një surprizë Secret Santa.

  • Shea Shower Cream 60ml
  • Shea Body Butter 50ml
  • Shea Hand Cream 30ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Nutty & Nourishing Shea Mini Gift

My Review for Nutty & Nourishing Shea Mini Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.