The Body Shop Kosovo

Love & Plums Mini Gift

Vegan

Dhuratë Festive

Aromë e Lëngshme dhe Festive

Love & Plums Mini Gift

Vegan

Dhuratë Festive

Aromë e Lëngshme dhe Festive

0/5
0 Mendime

Trajto dikë të veçantë me setin tonë të dhuratave me aroma festive Love & Plums Mini.

Hipni në dush dhe bëhuni shkumë me Xhelin tonë freskues festiv dhe të lëngshëm të dushit. Pastroni butësisht dhe pastroni trupin e bukur me Mini Ramie Bath Lily. Është bërë me fibra të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin që ndihmojnë në pastrimin e lëkurës me ndikim minimal mjedisor.

Pasi të keni mbaruar, fshijeni dhe lyeni një copë nga Gjalpi ynë ushqyes dhe kremoz i trupit. E bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar me lagështi 96 orë.

Trajtimet tona plot lëng festive janë të mbushura me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhure dhe myshkut ngushëllues.

Një dhuratë e mrekullueshme vegane për Krishtlindje, mbushëse çorape ose surprizë Secret Santa, kjo është një aromë e veçantë edicionit që ata do ta pëlqejnë.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel dushi Love & Plums 60ml
  • Love & Plums Body Butter 50ml
  • Mini Ramie Bath Lily

 

Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Love & Plums Mini Gift

My Review for Love & Plums Mini Gift

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.