The Body Shop Kosovo

Lather & Slather Strawberry Duo

SET DHURATASH

HIDRATIMI PËR 96 ORË

AROMË FRUTASH

Lather & Slather Strawberry Duo

SET DHURATASH

HIDRATIMI PËR 96 ORË

AROMË FRUTASH

0/5
0 Mendime

Gëzoni veten ose një person të afërt me aromën e ëmbël të frutave me këtë kompleks dhurues.

Përbërësit e produktit si vaji i presur ngadalë nga farat e boronicave, vaji për trup dhe gel për dush lënë lëkurën hidratuar, të butë dhe me aromë të ëmbël të boronicave të freskëta.

Përjetoni flluskën e butë të gelit të dushit Boronica, që do të pastrojë dhe do të rifreskojë lëkurën tuaj. Vazhdoni me vajin Boronica, që me teksturën e tij të dendur dhe të lehtë si velur, ushqen dhe zbut lëkurën. Vaji për trup është vegjetarian dhe përmban 95% përbërës natyralë.

Me këtë kompleks, ne mbështesim partnerët tanë në programin Community Fair Trade, të cilët na ndihmojnë të prodhojmë produktin. Vaji ushqyes për trup është i pasur me vaj ulliri nga Gjermania nëpërmjet programit tonë të tregtisë së drejtë.

Tregtia me ne siguron pavarësinë financiare për më shumë se 600 gra nga 11 fshatra. Pjesë e fondeve drejtohen në projekte sociale, si shëndetësi dhe arsim. Sot më shumë se 49,000 persona përfitojnë nga ajo që kemi arritur në program. Deri tani kemi ndërtuar 6 shkolla dhe klinikë.

Madhësitë kompakte të produkteve janë të përshtatshme për udhëtime dhe do të jenë gjithmonë me ju.

Kjo kompleks përfshin:

  • Gel për dush Boronica 60 ml
  • Vaj për trup Boronica 50 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Lather & Slather Strawberry Duo

My Review for Lather & Slather Strawberry Duo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.