The Body Shop Kosovo

Jolly & Juicy Strawberry Mini Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

HIDRATIM 96 ORE

AROME FRUTASH

Jolly & Juicy Strawberry Mini Gift

DHURATE PER KRISHTLINDJE

HIDRATIM 96 ORE

AROME FRUTASH

5/5
1 Mendime
"e mora kete dhurate para pak ditesh dhe jam dashuruar me kete arome"
Lexo më shumë

Jepni një kënaqësi serioze të ëmbël këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave me luleshtrydhe Jolly & Juicy.

Është koha për të bërë shkumë dhe për të shijuar atë aromë frutash ndërsa pastroni butësisht lëkurën me Xhelin tonë freskues të dushit.

Kur të keni mbaruar, dilni nga vaska, thajeni me peshqir dhe trajtojeni atë trup të bukur me lagështi 96 orë me gjalpin tonë kremoz të trupit. Spërkatni një kukull në lëkurë për ta lënë atë të ndjehet e butë dhe e lëmuar dhe e ushqyer bukur. Është bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës së luleshtrydhes dhe gjalpin shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana.

Përfundojeni duke i dhënë pëllëmbëve dhe rozëve pak TLC me kremin tonë hidratues të duarve. Thjesht shtrydhini, lëmoni dhe fërkojini ato duar me njëri-tjetrin sa herë që kanë nevojë për një kapje të vogël.

Vendoseni këtë dhuratë Krishtlindjesh me aromë luleshtrydhe në çorape ose bëni si një surprizë Secret Santa.

  • Strawberry Shower Gel 60ml
  • Strawberry Body Butter 50ml
  • Strawberry Hand Cream 30ml
Clear
5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Aroma me e mire

December 2022

e mora kete dhurate para pak ditesh dhe jam dashuruar me kete arome

era
Shopping Cart

Përbërësit

Jolly & Juicy Strawberry Mini Gift

My Review for Jolly & Juicy Strawberry Mini Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.