The Body Shop Kosovo

Hydrating & Creamy Coconut Hand Care Duo

Hydrating & Creamy Coconut Hand Care Duo

0/5
0 Mendime

Mbani duart tuaja gjithmonë të pastra dhe të hidratuara me këtë grup produktesh kokosi.

I krijuar për pastrim në çdo kohë të ditës, xheli i duarve është i përsosur për çantën tuaj të dorës. Pasi të keni pastruar duart, aplikoni një krem ​​për lëkurë më të butë dhe të hidratuar.

Me këtë komplet ne mbështesim partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë në Komunitet, të cilët na ndihmojnë për ta prodhuar atë. Kremi ushqyes i duarve është pasuruar me gjalpë shea të nxjerrë nga Gana nën programin tonë të Tregtisë së Drejtë. Tregtia me ne siguron pavarësi financiare për mbi 600 gra nga 11 fshatra.

Dhuratë e vogël e madhe për një të dashur. Seti përmban:

  • Xhel pastrues duarsh me kokos 60 ml
  • Krem duarsh me kokos 30 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hydrating & Creamy Coconut Hand Care Duo

My Review for Hydrating & Creamy Coconut Hand Care Duo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.