The Body Shop Kosovo

Hugs & Kisses Avocado Hand & Lip Duo

Hugs & Kisses Avocado Hand & Lip Duo

0/5
0 Mendime

Trajtimi perfekt festiv për hidratim në lëvizje, dhuroni me te dashurve tuaj Hugs & Kisses Avocado Hand & Lip Duo.

Përdorni Lip Care Stick për t’i bërë buzët tuaja të ndjehen menjëherë më të buta dhe të hidratuara me një shkëlqim të shpejtë. Më pas shtrydhni një copë balsami të duarve dhe masazhoni duart për t’u qetësuar nga thatësia. Është bërë me gjalpë shea në Komunitetin Fair Trade nga Gana që ndihmon në sigurimin e pavarësisë financiare për mbi 600 gra. Kjo dyshe vegane bën dhuratën perfekte të Krishtlindjes, surprizën Secret Santa ose mbushëse çorape.

  • Avocado Lip Care Stik 4.2 g
  • Avocado Hand Balm 30 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hugs & Kisses Avocado Hand & Lip Duo

My Review for Hugs & Kisses Avocado Hand & Lip Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.