The Body Shop Kosovo

Hard-Grafting Hemp Hand Care Duo

Hard-Grafting Hemp Hand Care Duo

0/5
0 Mendime

Jepuni duarve ultra të thata pak TLC me Duo-në tonë të kujdesit të duarve me kërp shartim të fortë.

Trajtojini pëllëmbët e zeza dhe trëndafilat me një hidratim serioz. Së pari, hiqni papastërtitë dhe lëkurën e thatë me skrabin tonë kremoz të duarve. Më pas, masazhoni me kremin tonë të duarve për të ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve ultra të thata. Dyshja jonë e rëndë i lë duart tuaja të ndjehen super të buta dhe të zhdërvjellta dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrore të lagështisë së lëkurës suaj.

I bërë me vaj të farës së kërpit, ky set dhuratë e bën kënaqësinë e vogël perfekte për çdo rast.

  • Hemp Hand Protecting Cream 30 ml
  • Hemp Hand Scrub 75 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Hard-Grafting Hemp Hand Care Duo

Hemp Hand Protector

Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cera Alba, Panthenol, Methyl Soyate, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Benzoate, Allantoin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Retinyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Disodium EDTA, Tocopherol, Talc, CI 77288, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Hemp Hand Scrub

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Myristyl Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cocos Nucifera Shell Powder/Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Powder/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Citric Acid, Talc, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

My Review for Hard-Grafting Hemp Hand Care Duo

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.