The Body Shop Kosovo

Bloom & Glow British Rose Mini Gift

Bloom & Glow British Rose Mini Gift

0/5
0 Mendime

Një ëmbëlsirë festive që ata do ta pëlqejnë, dhuroni setin tonë festiv mini nga Trëndafili Britanik këtë Krishtlindje.

Sillni flluska, krijoni shkumë, pastroni dhe freskoni butësisht lëkurën me Xhelin tonë të bukur të dushit që lulëzon.

Thajeni trupin me peshqir dhe jepini atij trupi të bukur dashuri me gjalpin tonë kremoz dhe vegan të trupit. I bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e trëndafilit anglez, ai hidraton 96 orë dhe e lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe më e lëmuar.

Pastaj është koha për t’u dhënë duarve pak dashuri. Shtrydhni një copë nga kremi ynë hidratues i duarve për t’u dhënë atyre një tërheqje të vogël.

Kjo dhuratë nuk u sjell gëzim vetëm njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Xhel Dushi 60ml
  • Gjalpë Trupi Roë 50ml
  • Krem 30 ml
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Bloom & Glow British Rose Mini Gift

My Review for Bloom & Glow British Rose Mini Gift

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.