The Body Shop Kosovo

Create Your Own Christmas Gift Pouch

Pambuk

Krijoni dhuratën tuaj

Create Your Own Christmas Gift Pouch

Pambuk

Krijoni dhuratën tuaj

0/5
0 Mendime

Trajtojini ata me një dhuratë me një prekje personale këtë sezon me çantën tonë të dhuratave për Krishtlindje.

Thjesht gjeni të preferuarat e tyre që e duan trupin, shtoni ato në shportën tuaj me çantën tuaj të dhuratave dhe lërini kukudhët tanë të bëjnë pjesën tjetër.

Kjo çantë pambuku ju lejon të krijoni surprizën e përsosur të Santa Secret ose dhuratën e Krishtlindjes për ta zbuluar nën pemë në ditën e madhe.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Qese e mbushshme e dhuratave të Krishtlindjeve
  • Krijo një dhuratë unike për dikë të veçantë
  • 26cm x 18cm x 8cm
  • E bërë me pambuk
Clear

Si përdoret

1.Zgjidhni produktet perfekte dhe shtoni çantën e dhuratave në shportën tuaj.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Create Your Own Christmas Gift Pouch

My Review for Create Your Own Christmas Gift Pouch

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.